کمیته رفاهی
 

یا مقلب القلوب والابصار

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 302 ] - شنبه, 30 اسفند 1399
یا مقلب القلوب والابصار

  یا مقلب القلوب والابصار   فرا رسیدن نوروز باستانی 1400 و آغاز سال نو خورشیدی مزین به نام تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها را خدمت مقام عظمای ولای...

 

یا مقلب القلوب والابصار

 

فرا رسیدن نوروز باستانی 1400 و آغاز سال نو خورشیدی مزین به نام " تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" را خدمت مقام عظمای ولایت و تمام هموطنان عزیز بویژه جامعه‌ی بزرگ ورزش کشور و خانواده‌های گرانقدر ایشان تبریک و شاد باش عرض می‌نمائیم.

سال 1399 با تمام وقایع گوناگونش سپری شد و البته حوادثی را نیز در بر داشت که بعضا هرگز از یاد نخواهد رفت و از دست دادن برخی از عزیزانمان از جمله موارد فراموش نشدنی سال گذشته است لکن آنچه در عبور از تمام آن فراز و نشیب‌ها امیدبخش تر از هر چیزی بنظر  می‌رسد حضور پررنگ دوستان، همدلی و حمایت های بی دریغ تمامی افراد و اشخاص حقیقی و حقوقی در لحظات حساس است که پس از توجهات الهی موجب دلگرمی و دمیدن روحی تازه در رگهای انسانیت و نوعدوستی شده است.

ضمن قدردانی از فرد فرد عزیزان امید است حیات مجدد طبیعت مژدهی باشد برای احیای شادکامی ها و موفقیت های روز افزون همراه با سلامتی و عافیت، عاقبت بخیری و سعادت دنیا و آخرت برای تمامی بزرگان، پیشکسوتان و یکایک سروران ارجمند.

در پایان تقارن عید نوروز با اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت حضرت بقیه الله الاعظم(عج) را به فال نیک می گیریم و چشم امید داریم به ظهور حضرتش در سال جدید ان شاالله.

 

《معاونت روابط عمومی و امور فرهنگی جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران و تیم های ملی 》

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول