کمیته رفاهی
 

2 دیدار دوستانه بحرین در فروردین قطعی شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 473 ] - شنبه, 2 اسفند 1399
2 دیدار دوستانه بحرین در فروردین قطعی شد

تیم ملی فوتبال بحرین بعد از لغو بازی‌های خود در انتخابی جام جهانی در 2 دیدار دوستانه به میدان خواهد رفت. به نقل از سایت newsofbahrain، بعد از آنکه کنفدرا...

تیم ملی فوتبال بحرین بعد از لغو بازی‌های خود در انتخابی جام جهانی در 2 دیدار دوستانه به میدان خواهد رفت.

به نقل از سایت newsofbahrain، بعد از آنکه کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد رقابت های انتخابی جام جهانی بار دیگر به زمان جدیدی موکول شده است، فدراسیون فوتبال بحرین خیلی سریع دست به کار شد و دو دیدار دوستانه در ماه بعدی برای بحرین فراهم کرد. تیم ملی فوتبال بحرین ماه آینده در دو دیدار دوستانه برابر سوریه و اردن قرار خواهد رفت تا آمادگی بازیکنان این تیم برای بازی‌های حساس انتخابی جام جهانی افزایش یابد.

بعد از برپایی اردو در کشور امارات، حالا تیم ملی بحرین در دو دیدار دوستانه به میدان می رود تا از پنجره فیفا دی نهایت استفاده را کرده باشد.

این در حالی است که فعلا خبری از بازی‌های دوستانه تیم ملی فوتبال ایران نیست و در حالی که تیم ملی می‌توانست 4 یا 5 دیدار دوستانه تاکنون با کادر جدید برگزار کند تنها در دو دیدار برابر ازبکستان و بوسنی به میدان رفت و برای ماه فروردین 1400 که فیفا دی است و تیم های ملی در حال مذاکره با هم برای برگزاری رقابت های دوستانه هستند، برای تیم ملی ایران فعلا اتفاق خاصی رخ نداده است.

تیم ملی فوتبال ایران 4 دیدار حساس با فاصله زمانی کم در خرداد ماه 1400 خواهد داشت و باید برابر کامبوج، هنگ کنگ، بحرین و عراق به میدان برود که این دیدارها به صورت متمرکز برگزار خواهد شد ولی مکان آن هنوز مشخص نیست و ممکن است در کشور بی‌طرف برگزار شود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول