کمیته رفاهی
 

عوامل درونی به استقلال ضربه می زند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 283 ] - شنبه, 2 اسفند 1399
عوامل درونی به استقلال ضربه می زند

مهاجم سابق استقلال گفت: عواملی از داخل باشگاه به تیم ضربه می زنند و استقلال را به حاشیه می برند. محسن گروسی  در خصوص دیدار آینده  استقلال  براب...

مهاجم سابق استقلال گفت: عواملی از داخل باشگاه به تیم ضربه می زنند و استقلال را به حاشیه می برند.

محسن گروسی در خصوص دیدار آینده استقلال برابر سپاهان گفت: زردپوشان اصفهانی یک تیم خوب و قابل احترام هستند. بازی‌های خوبی از خود ارائه می‌کنند. شرایطشان در جدول همانند استقلال است و می‌خواهند با پیروزی برابر آبی پوشان، صدر جدول را از آن خود کنند.

این پیشکسوت فوتبال ادامه داد: استقلال هم باید یک بازی قابل قبول را مقابل سپاهان ارائه داده تا با استفاده از نقاط ضعف زردپوشان اصفهانی در این دیدار به پیروزی برسد.

مهاجم سابق استقلال در پایان خاطرنشان کرد: مسئولین باشگاه استقلال باید هر چه زودتر عواملی را که باعث افشای قرارداد غفوری در باشگاه شده‌اند را پیدا کرده و با آنها برخورد کند زیرا اگر این اتفاق رخ ندهد به طور حتم این حاشیه‌ها به استقلال ضربه بیشتری خواهد زد.

محسن گروسی با بیان اینکه فوتبال ایران نتیجه گرا شده است گفت: تیم‌هایی ماشین سازی، نساجی و برخی تیم‌های دیگر که در پایین جدول هستند همگی خوب بازی می‌کنند اما متأسفانه فوتبال ما نتیجه گرا شده و همه به دنبال این هستند که فقط سه امتیاز را کسب کنند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول