کمیته رفاهی
 

آخرین تحولات انتخابات مهم فوتبال ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 279 ] - شنبه, 2 اسفند 1399
آخرین تحولات انتخابات مهم فوتبال ایران

آخرین تحولات انتخابات مهم فوتبال ایران یک هفته تا انجام یکی از جنجالی ترین انتخابات فدراسیون فوتبال باقی مانده است. چهار نامزد نهایی (مصطفی آجورلو، شهاب الدین...

آخرین تحولات انتخابات مهم فوتبال ایران

یک هفته تا انجام یکی از جنجالی ترین انتخابات فدراسیون فوتبال باقی مانده است.

چهار نامزد نهایی (مصطفی آجورلو، شهاب الدین عزیزی خادم، علی کریمی و کیومرث هاشمی) هفته آینده در سالن اجلاس سران پس از اعلام برنامه های خود در انتظار آرای نزدیک 90 عضو مجمع فوتبال ایران خواهند ماند تا تکلیف رییس مهم‌ترین فدراسیون ورزشی ایران را روشن کنند.

انتخابات فعلی فدراسیون فوتبال ایران به دلیل بحران های مالی یک سال گذشته و‌ تاثیری که در آینده فوتبال ملی خواهد داشت، تقریبا مورد توجه قرار گرفته‌ترین انتخابات ریاست فدراسیون در طول این سالیان است.

فدراسیون فوتبال برای اولین بار شیوه انتخابی را از زمان دوره دوم محسن صفایی فراهانی انتخاب کرده و پس از انتخاب افرادی چون صفایی فراهانی، محمد دادکان، علی کفاشیان(2 بار) و مهدی تاج حالا باید به فرد تازه ای برای ریاست رای بدهد.

اما حالا در‌ فاصله یک هفته تا انتخابات پر سر و صدا که شاید از حیث درگیر کردن مردم جز پنج انتخابات مهم کشور به شمار می‌آید، بد نیست درباره نحوه کار، اعلام برنامه و تحرکات ستادی و رسانه ای چهار‌ نامزد نکات قابل ارائه را منتشر کنیم:

علی کریمی؛ یک گفت وگوی مجازی
فوتبالی‌ترین مدعی ریاست فدراسیون فوتبال بعد از اینکه چند وقتی را درگیر مسائل مربوط به بستری مهرداد میناوند و علی انصاریان بود، قصد ندارد دست به لابی یا فعالیت خاصی برای جلب آرای مجمع بزند و هدف او فراتر از این‌ها،انتشار برنامه و جلب نظر از همین طریق است .
ستاره اسبق تیم ملی  در گفت‌وگویی تصویری با امیرعلی‌ نبویان، مجری تلویزیونی، برنامه‌های خود را شرح داده و این برنامه ضبط شده و قرار است در فضای مجازی منتشر شود. در این زمینه گفته می‌شود احتمالا یک گفتگوی دیگر تلویزیونی نیز در دستور کار کریمی قرار گیرد.

 


حضور علی کریمی و مهدی مهدوی کیا در مجمع هفته آینده نکته مهم این انتخابات خواهد بود.

 

 

کیومرث هاشمی؛ لابی در سکوت
درباره کیومرث هاشمی و برنامه‌هایش هنوز چیز مشخصی وجود ندارد. او که همچنان حواشی مربوط به حمایت سیاسیون را در بحث حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال را پشت سر خود می‌بیند، در سکوت کار را دنبال می‌کند. او تا به امروز نسبت به درخواست‌های مربوط به گفتگو و‌ مناظره مربوط به برنامه‌های خود در تلویزیون و رسانه‌ها پاسخ مثبتی نداده و به نظر قصد دارد این رویه را تا روز انتخابات دنبال کند. یکی از جدی‌ترین گزینه‌های دستیابی به صندلی مدیریت در سکوت به دنبال لابی‌های مربوط به خود است و باید دید در روز مجمع شرایط به چه شکل  برای او در صندوق آرا پیش خواهد رفت.

 

 

مصطفی آجورلو : کاملا فعال از صف تا ستاد
مصطفی آجورلو مدیرعامل سابق باشگاه پاس و یکی از دو نامزد فوتبالی شرکت کننده در انتخابات فدراسیون فوتبال یکی از فعال ترین ها در بین نامزدها محسوب می‌شود.او با ارائه تیزر ، انتشار برنامه مدون و برگزاری جلسات انتخاباتی به دنبال پیشبرد برنامه‌هایش است، در برنامه‌های رادیو و تلویزیونی نیز حضوری فعال داشته است و خود را در فاصله یک هفته مانده به انتخابات مدعی اصلی تصاحب این صندلی می‌داند.
آجورلو در آخرین نشست مربوط به اعلام برنامه حرفهای تند و تیزی به زبان آورد و به نظر یکی از خبرسازترین‌ها در روزهای آتی خواهد بود.

 

 

عزیزی خادم و 48 ساعت تا  انتشار برنامه
شهاب الدین عزیزی خادم  عضو سابق هیئت رییسه فدراسیون فوتبال یکی دیگر از گزینه‌های جدی ریاست فدراسیون محسوب می‌شود که البته بعد از اعلام صلاحیت‌ها و رد نام قنبرزاده و بهاروند این گمان می‌رفت که او با ضعف در انتخابات و پیشبرد برنامه‌هایش مواجه شود. با این حال عزیزی خادم توانسته برنامه‌های ستادی خود را تا به اینجا با حضور در استان کرمان و سپس جلسه اعلام برنامه در باشگاه بادران  پیش ببرد. البته برنامه او هنوز منتشر نشده و ظاهرا دوشنبه در دسترس قرار خواهد گرفت . او یکی از مدعیان جدی صندلی ریاست است و فعلا از همه موانع گذشته .

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول