کمیته رفاهی
 

فتاحی: انتخابات «برنامه محور» می تواند فوتبال را متحول کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 153 ] - شنبه, 2 اسفند 1399
فتاحی: انتخابات «برنامه محور» می تواند فوتبال را متحول کند

رئیس سابق کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: ایجاد تحول در فوتبال بدون پیش بینی و برنامه ریزی ممکن نیست. سعید فتاحی که به عنوان  نایب رییس  دوم یکی از نا...

رئیس سابق کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: ایجاد تحول در فوتبال بدون پیش بینی و برنامه ریزی ممکن نیست.

سعید فتاحی که به عنوان نایب رییس دوم یکی از نامزدهای حاضر در انتخابات فدراسیون فوتبال است گفت: برنامه محوری در این دوره از انتخابات اتفاق بسیار خوب و ارزشمندی است که مورد استقبال اعضای مجمع قرار گرفته و در این خصوص بحث و گفت و گو انجام می‌شود که می‌تواند باعث تحول فوتبال شود.

فتاحی اضافه کرد: آقای آجورلو اولین نامزدی بودند که اهداف و چشم انداز خودشان را بر مبنای محور برنامه‌های مشترک اعلام کردند و این کار با استقبال مجمع مواجه شد. اهالی فوتبال هیات‌ها و باشگاه‌ها این برنامه‌ها را مورد نقد و بررسی قرار دادند و نظرات خودشان را بیان کردند که به نظرم زمینه گفت و گو و تبادل نظر با این کار در فوتبال فراهم می‌شود.

رئیس پیشین کمیته مسابقات سازمان لیگ ادامه داد: آقای آجورلو در نشست‌ها و سفرهای مختلف حاضر می‌شوند و در مورد همه اجزای برنامه‌های خودشان صحبت می‌کنند. این همان چیزی است که اعضای مجمع، رسانه‌ها و جامعه فوتبال را به شناخت لازم از نامزدها می‌رساند.

وی همچنین به برخی ظرفیت‌های موجود در فوتبال اشاره کرده و گفت: فوتبال مجازی یکی از بخش‌هایی است که می‌تواند تحولی در اقتصاد فوتبال ایجاد کند. وقتی بیش از ٣٠ میلیون مخاطب بازی‌های کامپیوتری در کشور داریم باید ببینیم چه بستر و ظرفیت اقتصادی بزرگی در این بخش وجود دارد.

سعید فتاحی خاطرنشان کرد: میزان توجه و علاقه جوانان به این موضوع باید زمینه برگزاری لیگ‌های حرفه‌ای و آماتور فوتبال مجازی به صورت منظم و سازمان یافته را فراهم کند. در برنامه اقتصادی فدراسیون فوتبال توجه و نگاه ویژه ای به این موضوع داشته‌ایم. در نهایت امیدوارم اعضای مجمع با نگاه دقیق و موشکافانه خودشان برای آینده فوتبال بهترین تصمیم را بگیرند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول