کمیته رفاهی
 

تقابل ویسی با استقلال خوزستان و کار سخت هوادار در انزلی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 264 ] - دوشنبه, 29 دی 1399
تقابل ویسی با استقلال خوزستان و کار سخت هوادار در انزلی

عبدالله ویسی که خاطرات خوشی با استقلال خوزستان دارد، در هفته دهم لیگ دسته اول باید مقابل این تیم صف‌آرایی کند. هفته دهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگا...

عبدالله ویسی که خاطرات خوشی با استقلال خوزستان دارد، در هفته دهم لیگ دسته اول باید مقابل این تیم صف‌آرایی کند.

هفته دهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، عصر امروز (دوشنبه) با 9 دیدار پیگیری خواهد شد.

در این هفته مس کرمان میهمان استقلال ملاثانی خواهد بود. شاگردان رضا مهاجری تا این هفته تنها چهار گل دریافت کرده‌اند و با بهره بردن از بهترین خط دفاعی لیگ یک، در صدر جدول ایستاده‌اند. مس کرمان هفته گذشته در نبرد مدعیان مقابل پارس جنوبی پیروز شد. استقلال ملاثانی اما در دیدارهای قبلی خود مقابل مدعیان صعود، نتایج خوبی نگرفته است. شاگردان ابراهیم اشکش پیش از این مقابل هوادار و فجر به تساوی رسیدند و نیز شکست سنگینی را برابر استقلال خوزستان متحمل شدند.

ملوان بندر انزلی هم امروز به مصاف هوادار می‌رود. قوی سپید انزلی پس از کسب هفت امتیاز در سه دیدار، هفته پیش مقابل فجر سپاسی شکست خورد و به رتبه ششم جدول سقوط کرد. ملوانان این هفته هم کار سختی مقابل تیم رضا عنایتی دارند. هوادار در چهار هفته اخیر به سه پیروزی دست یافته و از ابتدای مسابقات، خود را به‌عنوان یکی از مدعیان جدی صعود به لیگ برتر معرفی کرده است.

لیگ دسته اول فوتبال , فوتبال ,

امروز همچنین خیبر خرم‌آباد مقابل استقلال خوزستان صف‌آرایی می‌کند. تیمِ عبدالله ویسی در پنج هفته گذشته لیگ یک، شکستی را متحمل نشده است و این هفته برابر تیمی قرار می‌گیرد که در سال 95، آن را به قهرمانی لیگ برتر رساند. ویسی پس از آن مجدداً هدایت استقلال خوزستان را بر عهده گرفت و یک سال بعد، شاهین شهرداری بوشهر را به لیگ برتر رساند. سرمربی رامهرمزی خیبر می‌تواند با شکست استقلال خوزستان، گام بلندی برای صعود تیمش به رتبه‌های بالایی جدول بردارد. آبی‌های خوزستان هم نسبت به ابتدای فصل دچار اُفتی محسوس شده‌اند و تنها یک پیروزی در چهار هفته گذشته به دست آورده‌اند.

در دیگر بازی هفته دهم بادران میزبان خوشه طلایی ساوه خواهد بود. نارنجی‌پوشان تهرانی پس از جدایی فرهاد کاظمی، با محسن عاشوری رفته رفته به جمع بالانشینان اضافه شدند و اکنون در رده هشتم جدول ایستاده‌اند. عاشوری فصل گذشته از خوشه طلایی تیمی سرسخت ساخت و این تیم ساوجی تا هفته پایانی مسابقات، شانس صعود به لیگ برتر را داشت. خوشه طلایی امسال در انتهای جدول دست و پا می‌زند، اما دو پیروزی در دو هفته گذشته با بیاتلو به دست آورد و به صعود به میانه‌های جدول امیدوار است.

برنامه کامل دیدارهای هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال به شرح زیر است:

دوشنبه - 29 دی 99

پارس جنوبی جم - شهرداری آستارا، ساعت 14، ورزشگاه تختی جم
استقلال ملاثانی - مس کرمان، ساعت 14، ورزشگاه تختی اهواز
قشقایی شیراز - نود ارومیه، ساعت 14، ورزشگاه پارس شیراز
بادران تهران - خوشه طلایی ساوه، ساعت 14، ورزشگاه شهدای اسلامشهر
خیبر خرم‌آباد - استقلال خوزستان، ساعت 14، ورزشگاه تختی خرم‌آباد
ملوان بندر انزلی - هوادار تهران، ساعت 14، ورزشگاه تختی بندر انزلی
آرمان گهر سیرجان - شاهین شهرداری بوشهر، ساعت 14، ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
چوکای تالش - فجر شهید سپاسی شیراز، ساعت 14، ورزشگاه سردار جنگل رشت
رایکای بابل - گل ریحان البرز، ساعت 14، ورزشگاه هفتم تیر بابل

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول