کمیته رفاهی
 

اطلاعیه - تصویب کلیات اساسنامه فدراسیون فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 232 ] - یکشنبه, 9 آذر 1399
اطلاعیه - تصویب کلیات اساسنامه فدراسیون فوتبال

  « با فرهنگ پهلوانی تا سکوی قهرمانی»     با عنایت به برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال ایران و تصویب اساسنامه مورد توافق فیف...

 

« با فرهنگ پهلوانی تا سکوی قهرمانی» 

  

با عنایت به برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال ایران و تصویب اساسنامه مورد توافق فیفا و فدراسیون، جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران و تیم ملی ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت حضور تمامی اعضای محترم آن مجمع، باستحضار می‌رساند؛

جمعیت حامیان هواداران در امتداد اهداف فرهنگی و ارزشی خود همواره صادقانه و صمیمانه با تمام بضاعت و توانمندی های موجود در خدمت وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، باشگاههای فرهنگی ورزشی و هواداران عزیز در جهت اعتلای فرهنگ ورزشی میهن اسلامی خواهد بود.

 لکن آنچه مسلم است؛ انتظار میرود همانگونه که در سایر کشورها، هوادران که بی تردید یکی از ارکان مهم و سرمایه های اصلی در رونق صنعت فوتبال دنیا محسوب می شوند، یک نماینده بعنوان عضو رسمی در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال دارند این مهم از منظر فرهنگی و ارزشی با نگاه کارشناسانه مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

لذا این جمعیت نیز بعنوان تنها نهاد مردمی مرتبط با میلیون ها هوادار فوتبال که با مجوز رسمی وزارت کشور فعالیت می نماید با توکل به ایزد منان امید دارد با حمایت مشفقانه و منصفانه ی اعضای ارجمند و مراجع ذیصلاح، در جلسه ی آتی و تکمیلی که سال آینده برگزار خواهد شد به عضویت آن مجمع خدوم در آید. ان شاالله.

 

معاونت روابط عمومی و امور فرهنگی جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران و تیم های ملی

 

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول