کمیته رفاهی
 

رسمی؛ گل محمدی تا 1402 با پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 191 ] - یکشنبه, 9 آذر 1399
رسمی؛ گل محمدی تا 1402 با پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس قرارداد یحیی گل محمدی سرمربی خود را به مدت دو سال تمدید کرد. سرمربی 49 ساله سرخ ها که یک سال پیش در نیم فصل لیگ نوزدهم هدایت سرخ ها را برعهده ...

باشگاه پرسپولیس قرارداد یحیی گل محمدی سرمربی خود را به مدت دو سال تمدید کرد.

سرمربی 49 ساله سرخ ها که یک سال پیش در نیم فصل لیگ نوزدهم هدایت سرخ ها را برعهده گرفت، باتوجه به موفقیت خود در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، مدیران این باشگاه را برای تمدید قرارداد مجاب کرد و حالا تا دو سال دیگر با پرسپولیسی ها قرارداد خواهد داشت.

یحیی در روزهای پس از صعود به فینال آسیا، به شدت از وضعیت خود و بازیکنانش ناراضی بود اما حالا با تغییراتی که در رده های مدیریتی رخ داده، رضایتش جلب شده و حتی مذاکرات به شکلی پیش رفته که او قراردادی جدید با باشگاه سرخپوش پایتخت امضا کرده است؛ قراردادی که اصلاح شده قبلی محسوب می‌شود و همچنین مدت آن افزایش یافت و خیال پرسپولیسی ها را تا لیگ بیست و دوم راحت می‌کند.

اگر گل محمدی تا پایان لیگ بیست و دوم سرمربی پرسپولیس بماند، بالاتر از علی دایی، باسابقهترین مربی داخلی این تیم در لیگ حرفه ای ایران خواهد شد و همچنین فرصت شکستن رکورد برانکو ایوانکوویچ را هم خواهد داشت. این در حالی است که او لیگ دوازدهم هم هدایت پرسپولیس را برعهده داشت اما پس از واگذار کردن فینال جام حذفی، با انتقادات تند مواجه شد و حمایت محمد رویانیان را هم به هیچ وجه پشت سر خود احساس نکرد.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که این قرارداد را به خاطر عملکرد خوب کادرفنی و همچنین درخواست هواداران تمدید کرده است. پیش از گل محمدی، سه بازیکن پرسپولیس نیز قراردادی جدید با سرخ ها منعقد کردند. این در حالی است که البته 4 بازیکن دیگر پرسپولیس هم قرارداد رو به پایان دارند و شاید ماموریت بزرگ سمیعی، حفظ آن ها تا نقل و انتقالات زمستانی باشد.

یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس که در دهه 70 و 80 مدافع میانی این تیم محسوب می‌شد، سال گذشته عنوان قهرمانی لیگ برتر را برای قرمزها به ارمغان آورد و سپس در لیگ قهرمانان هم شاگردانش را به سوی فینال هدایت کرد. پرسپولیس از زمان حضور یحیی گل محمدی تنها به ذوب آهن، الدحیل و استقلال (در ضربات پنالتی) بازی را واگذار کرده و شرایط بسیار ویژه ای را تجربه می‌کند.

 

یحیی گل‌محمدی با این تمدید قرارداد، سابقه اش به عنوان مربی در پرسپولیس را به چهار فصل خواهد رساند و با عبور از علی پروین، علی دایی و افشین قطبی باسابقه ترین مربی ایرانی سرخ ها در لیگ حرفه ای می‌شود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول