کمیته رفاهی
 

رسول پناه و جبران بزرگ ترین گاف دوران مدیریت اش

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 201 ] - چهارشنبه, 30 مهر 1399
رسول پناه و جبران بزرگ ترین گاف دوران مدیریت اش

رسول‌پناه از زمان حضورش در راس مدیریت پرسپولیس کم اشتباه نکرده اما با این حال یکی از مهم‌ترین اقدامات او در یکی دو ماه اخیر برای پرسپولیس آورده بزرگ...

رسول‌پناه از زمان حضورش در راس مدیریت پرسپولیس کم اشتباه نکرده اما با این حال یکی از مهم‌ترین اقدامات او در یکی دو ماه اخیر برای پرسپولیس آورده بزرگی داشت.

پرسپولیس هفته سختی را پشت سر گذاشت از ماجرای پرداخت بدهی برانکو گرفته تا درخواست جدایی شجاع خلیل زاده و بشار رسن. مسائلی که باعث شد تا مهدی رسول پناه شاهد فشار حداکثری از زمان قبول سرپرستی‌اش در پرسپولیس باشد.  رسول پناه از زمان حضور در راس مدیریت پرسپولیس کم اشتباه نکرده،‌ مانند ماجرای جدایی مهدی ترابی که شاید بزرگترین گاف او در این دوران محسوب شود.  سرپرست پرسپولیس که با پرداخت مبلغی ناچیز می‌توانست مانع فسخ ترابی شود در این مورد سهل انگاری کرد تا ستاره فصل قبل پرسپولیس با خیالی راحت راهی قطر شود همه مبلغ دریافتی از العربی را به جیب بزند. با این حال رسول پناه که در روزهای اخیر موفق شد با همکاری کارگزار بخش زیادی از طلب برانکو را پرداخت کند در ماجرای قرارداد بشار رسن، تفاوت بستن قرارداد محکم با آنچه فقط گرفتن عکس یادگاری است را ثابت کرد.

رسن که از مدتها قبل از پایان لیگ تصمیم قطعی‌اش برای جدایی از پرسپولیس را گرفته بود در نهخایت با مذاکره با رسپول پناه در این تیم ماندگار شد تا یکی از ارکان اصلی صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمان اییا لقب بگیرد. اما بعد از بازگشت پرسپولیس به تهران رسن هوایی شد و هوس حضور در قطر را کرد.

ماجرایی که باعث خشم هواداران پرسپولیس در آستانه حضور در فینال آسیا شد. با این حال قراردا محکمی که رسول پناه با ستاره عراقی بسته بود باعث شد تا این بار به جای اینکه هواداران برای ماندن ستاره خواهش کنند این بازیکن باشد که برای جدایی‌اش به دنبال رضایت هواداران باشد. جایی که این بار هواداران پرسپولیس قاطعانه مصلحت تیم را در نظر گرفتند و ماجرا این شد که ستاره عراقی چاره ای به جز ماندن تا پایان نیم فصل در جمع سرخ‌ها ندارد. رسول پناه اگرچه بند فسخ را در قرارداد رسن گنجانده اما برای این فسخ زمان تعیین شده است.

گنجاندن بند فسخ قرارداد به هر شکل و در هر زمان چند سالی می‌شود که سر بزنگاه دست باشگاه‌های ایرانی را عجیب در پوست گردو می‌گذارد. نمونه اخیر آن روزبه چشمی که تنها چند روز بعد از تمدید قراردادش با استقلال وسط لیگ قهرمانان با ام‌صلال توافق کرد تا عکس یادگاری او با سعادتمند تنها عایدی هواداران استقلال از تمدید قرارداد مدافع سابق‌شان باشد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول