کمیته رفاهی
 

مهدی: تابع تصمیمات مدیریت بهداشت کشور هستیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 304 ] - چهارشنبه, 30 مهر 1399
مهدی: تابع تصمیمات مدیریت بهداشت کشور هستیم

سرپرست کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر در رابطه با تعویق این رقابت‌ها صحبت‌هایی را بیان کرد.  سرپرست کمیته برگزاری مسابقات  لیگ برتر فوتبال...

سرپرست کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر در رابطه با تعویق این رقابت‌ها صحبت‌هایی را بیان کرد.

 سرپرست کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران در مورد تعویق این رقابت ها بیان کرد: برنامه ما برای شروع مسابقات لیگ برتر 10 آبان ماه بود، اما همیشه پیش شرط اولیه داریم که آن بحث مدیریت بهداشت کشور است و مربوط به سلامت هموطنان مان می شود. فدراسیون پزشکی ورزشی که نماینده رسمی ستاد مبارزه با کرونا است ابلاغ کرد که مسابقات یک هفته به تعویق بیفتد و ما هم تابع تصمیم‌های مدیریت بهداشت کشور هستیم.

او افزود: ما به عنوان مقام برگزار کننده مسابقات موظف هستیم برنامه‌ها را بر اساس شرایط موجود اعلام کنیم. اگر از سوی مسئولان ستاد مبارزه با کرونا در ورزش ابلاغی به ما کنند موظف هستیم که مسابقات را تحت شعاع این موضوع قرار بدهیم. وقتی نامه‌ای ابلاغ می‌شود فرآیند تصمیم‌گیری صورت گرفته و خلق الساعه اتفاق نمی‌افتد.

مهدی اضافه کرد: در گذشته نیز تعامل نزدیک با ستاد مبارزه با کرونا در ورزش داشته ایم. البته اصل جان و سلامت مردم کشور است بدون قید و شرط، اما وقتی ما برنامه مسابقات را اعلام می‌کنیم نهاد‌های مختلف از باشگاه‌ها، هیئت فوتبال، نیروی انتظامی و صدا و سیما کنداکتور برنامه‌هایشان را بر اساس این اعلام برنامه تنظیم می‌کنند و با تغییر برنامه چند سازمان مجبور به دوباره کاری می‌شوند و چند باشگاه نیز باید پروازه‌ها و هتل‌هایشان را لغو کنند.

سرپرست مسابقات سازمان لیگ گفت: تست کرونا داوران هم انجام خواهد شد. سختی زیادی کشیدیم تا لیگ فصل قبل به سرانجام برسد و همه عزیزان و همه همکاران در آن سهیم بودند و این سختی‌ها را تجربه کردیم. اکنون می‌توانم بگویم حداقل به عنوان الگوی اجرای شیوه نامه های بهداشتی می‌توانیم مدعی باشیم. این مسئولیت اجتماعی ما است و اینکه این شیوه نامه ها را حتی می‌توانیم آموزش بدهیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول