کمیته رفاهی
 

تعویق یک هفته ای لیگ، فرصت طلایی برای استقلال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 184 ] - چهارشنبه, 30 مهر 1399
تعویق یک هفته ای لیگ، فرصت طلایی برای استقلال

با به تعویق افتادن یک هفته‌ای مسابقات لیگ برتر، تیم فوتبال استقلال فرصت بیشتری برای آماده‌سازی پیدا می‌کند. تیم فوتبال استقلال برای آماده‌...

با به تعویق افتادن یک هفته‌ای مسابقات لیگ برتر، تیم فوتبال استقلال فرصت بیشتری برای آماده‌سازی پیدا می‌کند.

تیم فوتبال استقلال برای آماده‌سازی خود در رقابت‌های لیگ برتر به نسبت سایر تیم‌ها کار خود را دیرتر آغاز کرد. مشکلات مدیریتی و مشخص نبودن سرمربی آینده آبی‌پوشان باعث شد تا این تیم مدت‌ها، جلسه تمرینی نداشته باشد و روز به روز از آمادگی‌اش کاسته شود.

با مشخص شدن سرمربی جدید استقلال و حضور محمود فکری به عنوان سکان‌دار هدایت آبی‌پوشان، تمرینات فشرده‌ای در حال برگزاری است. آبی‌پوشان در روز حدود دو نوبت جلسه تمرینی دارند تا خود را برای مسابقات لیگ برتر آماده کنند.

با ابلاغ محمد اسد مسجدی، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی شروع مسابقات لیگ برتر بیستم به تاریخ 16 آبان 1399 موکول شد. پیش از این قرار بود رقابت ها از 10 آبان آغاز شود، برنامه اصلاحی مسابقات متعاقبا اعلام می شود.

این مساله شاید برای دیگر تیم‌هایی که کار خود را به موقع آغاز کرده‌اند، خوشایند نباشد اما تعویق یک هفته‌ای مسابقات، یک فرصت بسیار خوب برای شاگردان محمود فکری است. استقلال که به نسبت سایر تیم‌ها، دیرتر فرایند آماده‌سازی خود را شروع کرده است، با این تعویق یک هفته‌ای می‌توانند خلاء‌های تاکتیکی و فنی خود را در این مدت مورد بررسی قرار دهد و با آمادگی بیشتری راهی رقابت‌های لیگ برتر شود.

باید دید محمود فکری و دستیارانش برای این مساله چطور برنامه‌ریزی خواهند کرد و با این فرصت طلایی چگونه مواجه می‌شوند و برای آن برنامه‌ریزی می‌کنند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول