کمیته رفاهی
 

پادرمیانی کریمی برای ماندن شجاع در پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 228 ] - یکشنبه, 27 مهر 1399

شجاع به اسطوره سرخ‌ها گفته است که درخواستش همردیف بازیکنان اصلی پرسپولیس است و پول بیشتری از سقف قرارداد ستاره های پرسپولیس نمی‌خواهد و مشتری چندصد هزاردلاری قطری را برای ماندن در پرسپولیس رد می‌کند.

باشگاه پرسپولیس با اعتراض به فسخ قرارداد از سوی شجاع خلیل زاده مستندات خود را به سازمان لیگ ارائه کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، در این میان علی کریمی برای ممانعت از رفتن شجاع خلیل‌زاده از پرسپولیس با این مدافع متعصب و آماده سرخ ها صحبت کرد تا پادرمیانی کند.

در این صحبت دوستانه، شجاع به اسطوره سرخ‌ها گفته است که درخواستش همردیف بازیکنان اصلی پرسپولیس است و پول بیشتری از سقف قرارداد ستاره های پرسپولیس نمی‌خواهد و مشتری چندصد هزاردلاری قطری را برای ماندن در پرسپولیس رد می‌کند.

پادرمیانی علی کریمی برای ماندن شجاع در پرسپولیس

پس از اینکه شجاع خلیل زاده قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس بر اساس قوانین فیفا فسخ کرد، مسئولان این باشگاه با ارائه مستندات خود به سازمان لیگ نسبت به این موضوع اعتراض کردند.

خلیل زاده می‌گوید بر اساس قوانین فیفا که اگر بازیکنی دو ماه حقوق نگیرد می تواند قراردادش را فسخ کند، توانسته یک طرفه قرارداد خود را فسخ کند اما مدیران باشگاه پرسپولیس مدعی هستند او در این دو ماه دستمزد لازم را دریافت کرده است. از این رو باشگاه پرسپولیس مدارک و مستندات خود را به سازمان لیگ ارائه کرده تا این موضوع در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان بررسی شود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول