کمیته رفاهی
 

ادعای مرفاوی: من مدیرفنی استقلالم نه دستیار!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 168 ] - یکشنبه, 27 مهر 1399
ادعای مرفاوی: من مدیرفنی استقلالم نه دستیار!

صمد مرفاوی، مربی استقلال می گوید به عنوان مدیرفنی به کادر این تیم اضافه شده است. صمد مرفاوی درباره انتقادهایی که به کادرفنی محمود فکری می شود گفت: من نمی دانم...

صمد مرفاوی، مربی استقلال می گوید به عنوان مدیرفنی به کادر این تیم اضافه شده است.

صمد مرفاوی درباره انتقادهایی که به کادرفنی محمود فکری می شود گفت: من نمی دانم چرا انتقاد می کنند، کسی شکی ندارد همه این نفرات استقلالی هستند. خوب به هرحال آقای فکری با این کادر در نساجی کار کرده و با آن ها نتیجه هم گرفته بود. حنیف و سیروس دین محمدی و بقیه در نساجی هم حضور داشتند و فقط آرش برهانی به کادرفنی تیم ما اضافه شد.

او ادامه داد: من خودم ابتدا سرمربی پایه های استقلال بودم و بعد از آن به عنوان دستیار مرحوم پورحیدری کارم را شروع کردم. الان هم شرایط دقیقا به همین شکل است و تلفیقی از مربی جوان و با تجربه کار می کنند. با تجربه ها کار را جلو می برند، مربی های جوان هم علاقه مند هستند و برای سال های بعد استقلال تربیت می شوند.

مربی استقلال در مورد اینکه امید نمازی گفته فقط به عنوان دستیار اول حاضر است به کادرفنی این تیم اضافه شود هم گفت: من چنین چیزی را نشنیده ام ولی این را می گویم که هرکسی آزاد است هر حرفی دوست دارد بزند. جلوی آن را کسی نمی تواند بگیرد ولی تصمیم نهایی در درون تیم گرفته می شود. هنوز هیچ اتفاقی در این باره که شما می گویید رخ نداده است و بهتر است فعلا در مورد آن اظهار نظری نکنیم.
صمد مرفاوی در مورد اینکه در مصاحبه ای گفته بود قرار است به عنوان مدیرفنی در استقلال حضور پیدا کند هم گفت: من از همان اول قرار بود با آن عنوانی که در نساجی کار می کردم در استقلال فعالیت می کنم و الان هم برای من چیزی تغییر نکرده است. اگر می بینید در زمین تمرین حضور پیدا می کنم به خاطر علاقه است و دوست دارم به تیم استقلال کمک کنم.
مرفاوی در مورد شایعه پیوستن نادری به استقلال گفت: نادری بازیکن خوبی است و تمام تیم های لیگ برتری او را می خواهند. من واقعا در جریان روند مذاکرات استقلال با نادری نیستم و اصلا حرفه ای نیست در این باره صحبت کنم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول