کمیته رفاهی
 

پرسپولیس شارژ مالی شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 180 ] - چهارشنبه, 2 مهر 1399
پرسپولیس شارژ مالی شد

باشگاه پرسپولیس بخشی از مطالبات خود از کارگزارش را دریافت کرد تا بتواند به بازیکنان تیمش پرداختی داشته باشد. کارگزار باشگاه پرسپولیس عصر دیروز چک ٧ میلیارد و ...

باشگاه پرسپولیس بخشی از مطالبات خود از کارگزارش را دریافت کرد تا بتواند به بازیکنان تیمش پرداختی داشته باشد.

کارگزار باشگاه پرسپولیس عصر دیروز چک ٧ میلیارد و 5٠٠ میلیونی خود را به باشگاه پرسپولیس تحویل داد تا اینگونه به بخشی از تعهدات مالی خود عمل کرده باشد. البته بر اساس جدول پیش‌بینی درآمد در الحاقیه کارگزار و پرسپولیس، در پایان شهریور باید ٨ میلیارد تومان به پرسپولیس پرداخت می‌شد که به گفته یک منبع آگاه در باشگاه، کارگزار 5٠٠ میلیون تومان را به عنوان کسورات، از ٨ میلیارد تومان تعهدش، کسر کرده است. 

در همین حال باشگاه پرسپولیس قصد دارد با این پول حدود 5 درصد از قرارداد بازیکنان فصل گذشته را بپردازد تا اینگونه میزان دریافتی آنها را بابت اصل قرارداد فصل قبل، به بالای ٩٠ درصد برساند. از طرف دیگر قرار است باقیمانده پول که حدود 5 میلیارد تومان برآورد می‌شود، از طریق سامانه نیما، به یورو تبدیل شده و به حساب برانکو در عمان واریز شود. با این حساب پرسپولیس‌ می‌تواند در روزهای آینده حدود ١5٠ هزار یورو از بدهی ٧٨4 هزار یوروی خود به برانکو را بدهد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول