کمیته رفاهی
 

ازبکستان، تنها حریف تدارکاتی فوتسال ایران پیش از جام ملت ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 315 ] - چهارشنبه, 2 مهر 1399
ازبکستان، تنها حریف تدارکاتی فوتسال ایران پیش از جام ملت ها

به نظر می‌رسد تیم ملی فوتسال ایران پیش از بازی‌های فوتسال قهرمانی آسیا تنها بازی دوستانه خود را با ازبکستان برگزار کند. با تعویق مجدد مسابقات فوتسال...

به نظر می‌رسد تیم ملی فوتسال ایران پیش از بازی‌های فوتسال قهرمانی آسیا تنها بازی دوستانه خود را با ازبکستان برگزار کند.

با تعویق مجدد مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا، تیم ملی فوتسال ایران این فرصت را پیدا کرد تا یک ماه بیشتر به تمرینات آماده سازی خود برای حضور در این مسابقات ادامه دهد و در این میان فرصت یک بازی تدارکاتی فراهم شد. پس از لغو تورنمنت کیش، کمیته فوتسال به دنبال بازی تدارکاتی بود که خبرگزاری ایسنا پیشنهاد داد همزمان با حضور تیم ملی فوتبال ایران در ازبکستان برای بازی با تیم فوتبال این کشور، در راستای کاهش هزینه‌ها تیم های فوتسال دو کشور نیز با هم روبرو شوند که این پیشنهاد از سوی فدراسیون فوتبال مورد استفاده قرار گرفت و زمینه برگزاری دوبازی دوستانه در ازبکستان فراهم شد. بدین ترتیب دو تیم در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 16 و 17 مهر دو بازی دوستانه را در تاشکند برگزار می‌کنند.
از سوی دیگر گرچه کمیته فوتسال به دنبال پیدا کردن حریفی تدارکاتی برای تیم ملی است اما با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا و مشکلات برگزاری بازی به نظر می رسد همین دو بازی با ازبکستان تنها بازی تدارکاتی تیم ملی پیش از مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا باشد و ناظم الشریعه در جریان این دو بازی فرصت دارد تا تیمش را محک بزند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول