کمیته رفاهی
 

حربه قدیمی برای رای آوردن در انتخابات هیات فوتبال تهران تخریب رقیب!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 204 ] - چهارشنبه, 2 مهر 1399
حربه قدیمی برای رای آوردن در انتخابات هیات فوتبال تهران تخریب رقیب!

هنوز مشخص نیست که انتخابات هیات فوتبال چه زمانی برگزار می‌شود اما کاندیدای این هیات رایزنی‌های خودشان با نفراتی که حق رای دارند را آغاز کرده‌ان...

هنوز مشخص نیست که انتخابات هیات فوتبال چه زمانی برگزار می‌شود اما کاندیدای این هیات رایزنی‌های خودشان با نفراتی که حق رای دارند را آغاز کرده‌اند.

دوباره برگزاری یک انتخابات ورزشی در ایران و دوباره تخریب،تهمت،افترا و هر کار دیگری برای به دست آوردن یک رای.صحبت از انتخابات هیات فوتبال تهران است.صبح امروز بود که مدیرعامل یکی از باشگاه های تهرانی تماس گرفت و از این گفت که فلان کاندیدای جوان آمده بود پیش ما.زیرآب همه را زد و از همه بد گفت.می گفت فلانی کارخانه دارد،فلانی عکس با شورت ورزشی ندارد و فلانی آدمی سیاسی است که اگر وارد فوتبال شود پدر همه شما را در می آورد! او طوری حرف زد که ما به این نتیجه رسیدیم که فقط خودش خوب است!

تماس که قطع شد داشتم به همه حرف های این کاندیدا(به آقای مدیرعامل) که اتفاقا خودش یکی از شرایط شرکت در انتخابات(پنج سال مدیریت)را ندارد فکر می کردم.ما که قرار نیست در انتخابات رای بدهیم اما چند تا سوال دارم از دوست عزیز و کاندیدای محترم.الان فوتبال ما سیاسی نیست؟

تا جایی که در یاد داریم خیلی از مدیران عامل و یا اعضای هیات مدیره تیم ها،یا از چهره های سیاسی و نزدیک به سیاست بوده اند و یا از مسئولان نظامی کشور.اتفاقا خیلی از مدیران عکس با شورت ورزشی هم نداشته اند.

من از شما می پرسم؛شما که اتفاقاخودتان تجربه بالایی در فوتبال دارید وقتی برای مدتی از این رشته دور بودید و وارد عرصه های دیگر شدید آیا کسی مخالفتی کرد؟آیا شما را کوبیدند و آیا نقدتان کردند؟

مشکلی نیست،ما که عادت کرده ایم به تخریب های انتخاباتی و به اینکه اجازه ندهیم آدمی روی کار بیاید که حداقل از لحاظ مالی  و اسپانسر تامین است و دیگر نیازی نیست چشمش به هزار و یک جا باشد تا گوشه ای از کار را بگیرند.عات کرده ایم به اینکه فردی غیر اصلح انتخاب شود و وسط کار به چه کنم چه کنم بیفتد.ما در انتخابات هیات فوتبال قرار نیست رای بدهیم اما آنهایی که می خواهند رای بدهند بهتر است تحقیق کنند،اتفاقاتی که در هیات فوتبال افتاده را ببینند،از بلاهایی که در این سال ها بر سر هیات آورده درس بگیرند و گزینه ای را انتخاب کنند که حداقل دلش برای این فوتبال و دلش برای این هیات بسوزد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول