کمیته رفاهی
 

دلال ها فوتبال رانابود کردند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 186 ] - چهارشنبه, 2 مهر 1399
دلال ها فوتبال رانابود کردند

پرویز مظلومی در مورد تساوی یک بر یک استقلال برابر الشرطه عراق گفت: آبی پوشان فرصت خوبی را از دست دادند، آنها می توانستند با سه امتیاز از زمین بیرون بیایند اما...

پرویز مظلومی در مورد تساوی یک بر یک استقلال برابر الشرطه عراق گفت: آبی پوشان فرصت خوبی را از دست دادند، آنها می توانستند با سه امتیاز از زمین بیرون بیایند اما متأسفانه به دلیل اینکه مدتها بود بازی رسمی انجام نداده بودند، در نیمه اول کاملا سردرگم بوده و نتوانستند بازی خوبی از خود ارائه دهند اما در نیمه دوم و با تغییراتی که نامجو مطلق در ترکیب استقلال به وجود آورد، این تیم سراسر هجومی شد و توانست هم گلزنی کند و هم موقعیت های زیادی را از دست بدهد. شاید اگر آبی پوشان به گل های بیشتری دست پیدا می کردند کارشان به اما و اگر کشیده نمی شد و صعودشان به دور بعد قطعی بود اما حال باید خود را آماده دیدار برابر الاهلی کنند تا بتوانند با پیروزی برابر این تیم به مرحله بعد صعود کنند.

سرمربی پیشین استقلال در خصوص دیدار برابر الاهلی هم گفت: این تیم صعودش به دور بعد حتمی شده و اگر من جای سرمربی این تیم بودم به بازیکنان کلیدی خود استراحت می دادم. البته استقلال باید با آرامش و بدون دستپاچگی مقابل این حریف ظاهر شده تا بتواند این بازی را با پیروزی به پایان رسانده و به دور بعد صعود کند.

وی در مورد عملکرد مجید نامجومطلق و اینکه خیلی ها اعتقاد دارند او می تواند سرمربی فصل آینده استقلال باشد، گفت: مجید را به خوبی می شناسم. او از نظر فنی و اخلاقی یکی از بهترین های فوتبال ایران است. با او کار کرده ام. هیچ فرقی بین او و مربیان خارجی نیست. حالا که با این قانون من درآوردی، مربیان خارجی نمی توانند به ایران بیایند، اعتقاد دارم نامجومطلق بهترین گزینه است و می تواند با داشتن دستیاران خوب و کارکشته و بودن یک کمیته فنی در استقلال نتایج قابل قبولی هم کسب کند.

مظلومی با انتقاد شدید از حضور دلال ها در فوتبال ایران گفت: متأسفانه دلالی فوتبال ما را نابود کرده است. دلال ها در فوتبال ما کریم شیره‌ای را مارادونا می کنند و به فوتبال ما ضربه می زنند. متأسفانه با قانونی که گذاشته شده و تیم ها حق جذب بازیکن خارجی را ندارند، این روزها بازیکنان بی کیفیتی که صد میلیون هم نمی ارزند، سه میلیارد هزینه جذب آنها می شود. درست است که ما بدهی های خارجی زیادی داریم و این پرونده ما را در فیفا سنگین کرده اما نیامدن بازیکنان خارجی به ایران باعث شده تا رقم های نجومی در فوتبال ما جابه جا شود.

سرمربی پیشین استقلال با ابراز رضایت از عملکرد سعادتمند هم گفت: من با مدیرعامل استقلال هیچ ارتباط و برخوردی نداشتم اما باید از او قدردانی کنیم که در این شرایط آشفته بازار فوتبال ما توانست شاکله اصلی تیم را حفظ کرده و چند بازیکن خوب را هم جذب کند. هوداران باید صبور باشند و تحت تأثیر فضای مجازی قرار نگیرند و اجازه دهند مدیریت باشگاه کارش را با همین روند ادامه دهد.

وی در مورد تیم ملی جوانان هم که هدایت آن را به عهده دارد، گفت: چند وقتی است که اردوی ما تعطیل شده، برنامه ریزی ما برای 23 مهرماه بود اما متأسفانه با تعطیلی مسابقات به دلیل کرونا، شرایط عوض شده و ما مجبور شدیم اردوها را تعطیل کنیم اما همچنان بازیکنان جوان خوب را رصد می کنیم تا بتوانیم با رعایت عدالت، بهترین ها را به تیم ملی جوانان دعوت کنیم.

مظلومی در پایان خاطرنشان کرد: جلسه ای را هم در روزهای آینده برگزار خواهیم کرد تا بتوانیم با تمرینات خوب و بازی های تدارکاتی مناسب با قدرت راهی مسابقات شویم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول