کمیته رفاهی
 

تبریز در انتظار تعیین سرنوشت کاپیتان تیم ملی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 233 ] - چهارشنبه, 2 مهر 1399
تبریز در انتظار تعیین سرنوشت کاپیتان تیم ملی

احسان حاج صفی یکی از مهم‌ترین بازیکنان تراکتور در فصل گذشته و یکی از جدی‌ترین مهره‌ها برای مدعی ماندن این تیم تبریزی در فصل پیش رو است. احسان ح...

احسان حاج صفی یکی از مهم‌ترین بازیکنان تراکتور در فصل گذشته و یکی از جدی‌ترین مهره‌ها برای مدعی ماندن این تیم تبریزی در فصل پیش رو است.

احسان حاج صفی که حالا می‌شود او را کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در دوره تازه خواند، در تابستان دو سال پیش به‌عنوان یکی از سه ابرستاره جذب‌شده توسط زنوزی در فصل نقل و انتقالات پیراهن تراکتور را بر تن کرد اما بعد از دو سال فعالیت و کسب یک جام حذفی آرام‌آرام به دنبال یک تصمیم مهم درباره آینده فوتبالی خود است.


 حاج صفی که یک بازیکن همه‌کاره بوده و یکی از مهم‌ترین بازیکنان تراکتور در دو فصل گذشته محسوب می شود و  در عین حال تأثیر بسیاری در کسب سهمیه در فصل گذشته داشته، در فاصله یک ماه مانده به اتمام رقابت‌های لیگ برتر همان‌طور که عادت دارد هرگز در مقابل شایعاتش برای پیوستن به لیگ یونان واکنشی نشان نداده است. او تنها در پایان دیدار فینال مقابل استقلال و فتح جام حذفی مصاحبه‌ای کوتاه با تعدادی خبرنگار انجام داد و درخصوص آینده فوتبالی‌اش گفت : "یک‌فصل با تراکتور قرارداد دارم و اگر قرار باشد در ایران بمانم در تبریز به کارم ادامه خواهم داد و حالا قرار است در این زمینه صحبت کنیم."

 


البته پس‌ازاین مصاحبه هیچ خبر دیگری از توافق یا گفت‌وگوی مجدد این بازیکن و تراکتور به میان نیامده و این در شرایطی است که پیشنهاد تیم آریس یونان به این ستاره چپ پا همچنان به قوت خودش باقی است اما حاج صفی احتمالاً با توجه به شرایط کلی این تیم در فصل آینده درباره ادامه حضورش در تراکتور تصمیم خواهد گرفت. 


علیرضا منصوریان هم که قبلاً در استقلال تمام تلاش خود را برای استخدام و جذب حاج صفی انجام داده بود و حتی تا پای قرارداد هم پیش رفته بود یک‌بار دیگر در این موقعیت قرارگرفته تا این بازیکن موردعلاقه‌اش را در فصل آینده  در خدمت داشته باشد. بازیکنی که در پست‌های دفاع چپ ، هافبک نفوذی و هافبک دفاعی به میدان می‌رود و در لیگ ایران بدیلی برای او وجود ندارد. بازیکنی که البته اسمش در فهرست تیم‌های دیگری مثل استقلال و سپاهان نیز بود اما احتمال حضور حاج صفی در یکی از این دو تیم ناچیز و در حد صفر است چراکه به نظر نمی‌رسد هیچ تیمی بتواند رضایت محمدرضا زنوزی را برای جدایی حاج صفی جلب کند . 

 


درنهایت این مذاکره منصوریان و زنوزی با حاج صفی و سبک‌سنگین کردن این بازیکن درباره آینده‌اش در تراکتور است که شرایط را رقم خواهد زد.  تا امروز و پس از انتخاب سرمربی، او هنوز از خریدهای خود رونمایی نکرده است و قصد دارد به‌صورت ناگهانی از شمایل تیم خودش در فصل آینده پرده‌برداری کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول