کمیته رفاهی
 

نجات قطری ها با یک پنالتی مشکوک

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 179 ] - دوشنبه, 31 شهریور 1399
نجات قطری ها با یک پنالتی مشکوک

کار صعود تیم فوتبال پرسپولیس به مرحله حذفی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با شکست مقابل الدحیل قطر دشوار شد. تیم فوتبال پرسپولیس ایران در دیدار پنجم خود در گروه C ...

کار صعود تیم فوتبال پرسپولیس به مرحله حذفی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با شکست مقابل الدحیل قطر دشوار شد.

تیم فوتبال پرسپولیس ایران در دیدار پنجم خود در گروه C لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 18:30 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه اجوکیشن سیتی به مصاف تیم الدحیل قطر رفت که این دیدار با پیروزی یک بر صفر تیم قطری به پایان رسید.

معزعلی در دقیقه 60 از روی نقطه پنالتی تک گل این بازی را به ثمر رساند.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی (71 - امید عالیشاه)، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیامک نعمتی، شجاع خلیل‌زاده، کمال کامیابی‌نیا (71 - علی شجاعی)، میلاد سرلک (65 - احمد نوراللهی)، بشار رسن، احسان پهلوان، وحید امیری و عیسی آل‌کثیر (65 - آرمان رمضانی).

ترکیب الدحیل: محمد احمد البکری، مهدی بن عطیه، احمد یاسر، لوئیز جونیور، ادمیلسون جونیور (75 - اسماعیل محمد)، کریم بوضیاف (75 - خالد محمد)، عبدالله الاحرک، سلطان البریک، المعز علی، دودو ادواردو رودریگوئز (68 - محمد مونتاری) و رامین رضاییان.

نیمه اول

دقیقه 10: نفوذ احسان پهلوان از جناح راست موقعیت بسیار خوبی برای سرخپوشان ایجاد کرد که ضربه وحید امیری را دروازه‌بان الدحیل راهی کرنر کرد.

دقیقه 13: داور سریلانکایی به دلیل اعتراض کادر فنی پرسپولیس تذکری جدی به یحیی گل‌محمدی داد.

دقیقه 16: ارسال بشار رسن بار دیگر موقعیت خوبی برای پرسپولیس ایجاد کرد که تعلل پهلوان باعث شد در مرحله اول موقعیت سرخپوشان از دست برود و در ادامه هم ضربه آل‌کثیر از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 22: داور اولین کارت زرد بازی را به جونیور نشان داد.

دقیقه 27: شجاع خلیل‌زاده با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 40: حرکت خطرناک بازیکنان الدحیل با ضربه ادواردو و پس از برخورد به پای بازیکنان پرسپولیس راهی کرنر شد.

دقیقه 42: همکاری خوب بازیکنان پرسپولیس باز هم آل‌کثیر را در موقعیت گلزنی قرار داد که ضربه این بازیکن راهی کرنر شد.

دقیقه 45: ضربه محکم رامین رضاییان از داخل محوطه جریمه را حامد لک و در ادامه مدافعان پرسپولیس دور کردند.

نیمه دوم

دقیقه 54: ارسال بشار رسن پس از عبور از مقابل آل‌کثیر در درستان دروازه‌بان الدحیل قرار گرفت.

دقیقه 58: بی‌احتیاطی شجاع خلیل‌زاده و خطای او روی جونیور باعث شد تا داور سریلانکایی برای تیم الدحیل پنالتی اعلام کند. در این صحنه به نظر می‌رسید داور با سختگیری به سود الدحیل اعلام پنالتی کرده است.

دقیقه 60: معزعلی از روی نقطه پنالتی دروازه حامد لک را باز کرد تا تیم قطری با یک گل از پرسپولیس پیش بیفتد.

دقیقه 67: حرکت در عمق بشار رسن و ضربه این بازیکن به سمت دروازه الدحیل با دفع ناقص دروازه‌بان الدحیل همراه شد که در ادامه عیسی‌ آل‌کثیر نتوانست دروازه‌ خالی قطری‌ها را باز کند و توپش راهی اوت شد.

دقیقه 80: تلاش بازیکنان پرسپولیس برای خلق موقعیت در این دقایق بی‌نتیجه ماند و نفوذ بازیکنان سرخپوش با سد دفاعی الدحیل همراه شد.

دقیقه 84: ارسال بشار رسن در شلوغی محوطه جریمه به موقعیتی خطرناک تبدیل شد، اما ضربه سر بازیکنان پرسپولیس و در ادامه شوت احسان پهلوان توسط مدافعان حریف برگشت داده شد.

دقیقه 90: آرمان رمضانی به طرز مشکوکی داخل محوطه جریمه الدحیل سرنگون شد، اما داور بازی اعتقادی به پنالتی برای سرخپوشان نداشت.

دقیقه 1+90: رامین رضاییان نیز از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 4+90: احمد البکری دروازه‌بان الدحیل به دلیل اتلاف وقت از داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه 6+90: ضربه رامین رضاییان به شکلی خطرناک از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت

شاگردان یحیی گل‌محمدی با شکست در این مسابقه همچنان هفت امتیازی باقی ماندند و به رده دوم جدول گروه C سقوط کردند. با این نتیجه تکلیف صعود تیم پرسپولیس از این گروه به دیدار آخر این تیم مقابل الشارجه کشیده شد. تیم پرسپولیس در بازی رفت نیز با 2 گل‌ مقابل الدحیل شکست خورده بود.

تیم الدحیل هم با 9 امتیاز به صدر جدول این گروه صعود کرد. این تیم تا پیش از بازی مقابل پرسپولیس در رتبه سوم جدول ایستاده بود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول