کمیته رفاهی
 

7 شرط ژاوی برای سرمربی گری در بارسلونا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 208 ] - شنبه, 3 اسفند 1398
7 شرط ژاوی برای سرمربی گری در بارسلونا

کادناسر از هفت شرط ژاوی هرناندز برای قبول سرمربیگری بارسا رونمایی کرد ژاوی و هفت شرط جالب برای قبول هدایت بارسا  چندی پیش و بعد از شکست بارسلونا در مرحله...

کادناسر از هفت شرط ژاوی هرناندز برای قبول سرمربیگری بارسا رونمایی کرد

ژاوی و هفت شرط جالب برای قبول هدایت بارسا

 چندی پیش و بعد از شکست بارسلونا در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های سوپرجام اسپانیا، سران این باشگاه تصمیم گرفتند سرمربی خود یعنی ارنستو والورده را برکنار کنند.

پیش از اخراج والورده شایعاتی درباره احتمال حضور اسطوره باشگاه یعنی ژاوی هرناندز روی نیمکت بارسا شنیده شد و حتی گفته شد که توافق با سرمربی السد صورت گرفته و او هدایت بلوگرانا را برعهده خواهد گرفت؛ اتفاقی که در نهایت رخ نداد و ژاوی حاضر نشد در زمستان هدایت بارسا را بر عهده بگیرد.

بعد از اینکه ژاوی برای حضور در بارسلونا رضایت نداد، این باشگاه بلافاصله و بدون فوت وقت کیکه ستین را به عنوان سرمربی جدید خود برگزید. این سرمربی 61 ساله نیز نتوانسته طی هفته های اخیر نتایج فوق العاده ای با بارسا کسب کند. همچنین گفته می شود که ستین حتی اگر لیگ قهرمانان اروپا را هم برای بارسا به ارمغان بیاورد، باز هم در پایان فصل این تیم را ترک می‌کند.

از طرف دیگر گفته می‌شود که ژاوی هرناندز هنوز هم گزینه اصلی از سران بلوگرانا برای فصل آینده به حساب می‌آید. در همین رابطه کادناسر در گزارشی از 7 شرکت ژاوی برای قبول هدایت بارسلونا رونمایی کرده است:

1-همانطور که قبلا گفته شد ژاوی تنها در پایان ماه ژوئن هدایت بارسلونا را قبول خواهد کرد.

2-ژاوی قصد دارد که بر روی فعالیت همه مدیران ورزشی تیم نظارت داشته باشد.

3-اسطوره باشگاه بارسلونا کارلوس پویول و جوردی کرایوف را به عنوان مدیران ورزشی تیمش می خواهد.

4-ژاوی تاکید کرده که خوان ویلا، روانشناس سابق باشگاه بارسلونا، باید به این تیم برگردد.

5- نظارت کامل روی تیم‌های پایه و رقابت های بین المللی آن ها.

6-برادر ژاوی یعنی اسکار هرناندز باید دستیار او در بارسلونا باشد.

7-ژاوی مصدومیت بازیکنان بارسا را ضعف کادر پزشکی تلقی می کنند و شرط گذاشته که بعد از آمدن او این کادر به طور کلی تغییر کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول