کمیته رفاهی
 

مدیرعامل استقلال این هفته انتخاب می شود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 407 ] - شنبه, 3 اسفند 1398
مدیرعامل استقلال این هفته انتخاب می شود؟

هواداران تیم استقلال در انتظار انتخاب مدیرعامل جدید این تیم هستند. مدت زیادی از استعفای امیرحسین فتحی از مدیریت باشگاه استقلال می گذرد و جالب اینکه در چند ماه...

هواداران تیم استقلال در انتظار انتخاب مدیرعامل جدید این تیم هستند.

مدت زیادی از استعفای امیرحسین فتحی از مدیریت باشگاه استقلال می گذرد و جالب اینکه در چند ماه گذشته هنوز مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب نشده است. اگرچه اسماعیل خلیل زاده فعلا به عنوان سرپرست باشگاه استقلال امور را جلو می برد اما او از برخی اختیارات قانونی عاجز است و به همین خاطر نیاز به انتخاب مدیرعامل طی چند روز آینده است.


در شرایط کنونی استقلال با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کند. شرایط اقتصادی حاکم بر باشگاه باعث شده تا یک طلبکار لوگوی استقلال را توقیف کند و از طرفی طلبکاران دیگری نیز در مراجع قضایی مختلف شکایت های خود را ثبت کرده اند. از این رو فردی به عنوان مدیرعامل در باشگاه نیست که بتواند تصمیمات لازم را در این خصوص اتخاذ کند و با رایزنی های لازم امور باشگاه را جلو ببرد.


در این شرایط مسئولان وزارت ورزش و اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال هنوز تصمیم جدیدی درباره انتخاب مدیرعامل نگرفته اند اما با شرایط کنونی به نظر می رسد مدیرعامل باشگاه باید حداکثر تا پایان هفته جاری انتخاب شود. چراکه اگر این اتفاق نیفتد مشکلات به مراتب بدتری برای آبی ها پیش خواهد آمد.
باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی پیرامون پست مدیرعاملی استقلال رخ خواهد داد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول