کمیته رفاهی
 

چه کسی یک شبه اسکوچیچ را سرمربی تیم ملی کرد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 354 ] - شنبه, 26 بهمن 1398
چه کسی یک شبه اسکوچیچ را سرمربی تیم ملی کرد؟

پیشکسوت فوتبال ایران با انتقاد از انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال  ایران گفت: در روزی که دربی پایتخت را باید پرسپولیس می برد، شاهد توهین فدراسیون فوتبا...

پیشکسوت فوتبال ایران با انتقاد از انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال  ایران گفت: در روزی که دربی پایتخت را باید پرسپولیس می برد، شاهد توهین فدراسیون فوتبال به مربیان ایرانی بودیم.

درباره تساوی دو بر دو استقلال و پرسپولیس در دربی 92 پایتخت گفت: بازی فنی خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم که به جسارت مربیان ارتباط مستقیم داشت، هر دو تیم نترس بازی کردند و باید به فرهاد مجیدی و یحیی گل محمدی که دنبال سه امتیاز بودند تبریک گفت.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: با این حال فکر می‌کنم در 45 دقیقه دوم تنها یک موقعیت روی دروازه پرسپولیس ایجاد شد که همان هم تبدیل به گل شد، اما در بقیه بازی پرسپولیس مالکیت توپ را در اختیار داشت ولی با دفاع چند لایه استقلالی‌ها رو به رو شد. قطعاً حق پرسپولیس بود که برنده این بازی شود اما تنها توانست گل تساوی را در دقایق پایانی به ثمر برساند.

وی درباره عملکرد شاگردان یحیی گل محمدی در نیم فصل دوم تاکید کرد: جمع آوری امتیاز این مربی خیلی خوب بوده، تاکتیک فنی خوبی را هم برای برد تیم و گل نخوردن در نظر گرفته است. یحیی گل محمدی یکی از مربیان آینده دار فوتبال ایران خواهد بود که باید قدر او را بیشتر از اینها دانست.

کلانی درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: واقعاً نمی دانم چرا باید چنین انتخاب بدی شود، بدترین تصمیم را گرفتند. یک شبه آقای اسکوچیچ را در بین اسامی مربیان ایرانی قرار دادند و همان هم سرمربی شد. چه اتفاقی در فدراسیون رخ می‌دهد که به انتخاب اسکوچیچ ختم می‌شود، باید شفاف سازی کنند که چه کسانی نقش اصلی در این تصمیم داشتند.

کارشناس فوتبال ایران افزود: گاهی اوقات دیده ام من را عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال معرفی کرده اند اصلاً چنین چیزی صحت ندارد بارها فریاد زده ام مربی ایرانی باید انتخاب شود. آن وقت چطور می‌توانم عضو کمیته فنی شوم و اسکوچیچ را قبول داشته باشم؟

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول