کمیته رفاهی
 

مومنی: برنامه ریزی AFC خنده دار است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 236 ] - شنبه, 26 بهمن 1398
مومنی: برنامه ریزی AFC خنده دار است

بازیکن دهه هفتاد تیم فوتبال استقلال گفت: برنامه ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا خنده دار است و کجای دنیا دیده اید در چهار یا پنج روز تیمی برای بازی از این کشور به...

بازیکن دهه هفتاد تیم فوتبال استقلال گفت: برنامه ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا خنده دار است و کجای دنیا دیده اید در چهار یا پنج روز تیمی برای بازی از این کشور به آن کشور برود.

محمد مومنی درباره تساوی استقلال تهران مقابل الشرطه عراق درلیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: باتوجه به عدم کیفیت زمین و عدم ریکاوری بازیکنان و نزدیک بودن بازی‌ها، متاسفانه کیفیت بازی‌مان پایین آمد و درصد آسیب دیدگی بازیکنان بالا رفت. نزدیکی بازی ها به هم در دنیا اتفاق نمی افتد و فقط در آسیا که اینگونه می‌شود.

او ادامه داد: برنامه‌ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا خنده دار است. کجای دنیا دیده‌اید در چهار یا پنج روز تیمی برای بازی از این کشور به آن کشور برود. این مشکلات فقط در آسیا اتفاق می‌افتد و AFC باید این مشکل را حل کند. این‌که سه بازی بیرون و سه بازی در داخل باشیم در هیچ جای دنیا اتفاق نمی افتاد و منسوخ شده است. 

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره وضعیت کنونی باشگاه استقلال گفت: به اعتقاد من تیم مجیدی دارد خوب کار می‌کند و بهتر می‌شود. او ادامه دهنده کار استراماچونی است اما باتوجه به موجودیش، نتایج قابل قبولی را گرفته است. اگرچه دستش خالی است اما می‌تواند موفق باشد. او ریسک بزرگی کرد که از امیدها و جوانان بازی می‌گیرد و با همین دست خالی نتایج مطلوبی می‌گیرد.

او با بیان این‌که مصدومیت‌ها در خط حمله استقلال مشکل ساز شده است، بیان کرد: قائدی و دیاباته وزنه خوبی در تیم به حساب می‌آیند و تکنیکی هستند. آن‌ها مهره‌های اصلی تیم هستند و چهره‌ای را از خود شکل داده‌اند که نبودشان برای تیم مشکل ساز می‌شود. قائدی فوق العاده است و متاسفانه به خاطر عدم برنامه ریزی درست AFC و نداشتن خواب مناسب و عدم استفاده از زمین مناسب، بازیکنان از شرایط خوب‌شان دور می‌شوند.

مومنی اضافه کرد: به نظرم فرهاد مجیدی باید از زکریا مرادی در کنار مطهری استفاده کند چرا که مطهری بازیکنی است که می‌تواند به تیم کمک کند و باید به او اعتماد کرد. تبریزی بازیکن باکیفیتی است ولی در استقلال موفق نیست و به نظر من باید باشگاهش را عوض کند تا بتواند به شرایط خوب خود برگردد.

او درباره دیدار آینده استقلال تهران مقابل الاهلی عربستان گفت: فرهاد مجیدی تجربه خوبی دارد و اگر بازیکنان خوبش را حفظ کند و از تجربه خود استفاده کند، می‌تواند موفق شود. به هر حال حریف استقلال نامدار نیست اما استقلال نباید حریفش را دست کم بگیرد تا بتواند بهترین نتیجه را بگیرد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پایان خاطرنشان کرد: استقلالی ها توانایی این را دارند که بتوانند صعود کنند و فرهاد مجیدی می‌تواند این تیم را از این مرحله به مرحله  بعد ببرد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول