کمیته رفاهی
 

گل محمدی: انتخابات هیات تهران شایدبعد از مجمع فدراسیون برگزار شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 226 ] - شنبه, 26 بهمن 1398
گل محمدی: انتخابات هیات تهران شایدبعد از مجمع فدراسیون برگزار شود

به گفته مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و به دلیل انجام نشدن اقدامات لازم، احتمالا انتخابات هیات فوتبال این استان بعد از مجمع انتخاباتی فدراسیون برگ...

به گفته مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و به دلیل انجام نشدن اقدامات لازم، احتمالا انتخابات هیات فوتبال این استان بعد از مجمع انتخاباتی فدراسیون برگزار خواهد شد.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش اخیرا به معاون خود در بخش توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای دستور داده با لحاظ کردن حکمیت وزارت ورزش موضوعات مرتبط با انتخابات هیات فوتبال تهران را تا حصول نتیجه پیگیری کند.

این در حالی است که به گفته مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان استان تهران تا به امروز هیچ اقدامی در این زمینه انجام نشده است و به همین دلیل تاخیر بیشتر در برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان تهران دور از ذهن نیست.

رضا گل محمدی گفت: قرار بود طبق دستور وزیر ورزش و در نشستی با حضور نماینده اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش تصیمات لازم و قانونی در رابطه با هیات فوتبال استان تهران و انتخابات این هیات اتخاذ شود اما تا به امروز اتفاق جدیدی نیفتاده است.

وی تصریح کرد: زمان جلسه باید توسط سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش که طبق دستور وزیر موظف به پیگیری موضوع بود، مشخص و اطلاع رسانی می شد. شخصا هم چندبار این مسئله را پیگیری کردم. حتی درجریان راهپیمایی 22 بهمن ماه به آقای علی نژاد موضوع را یادآور شدم اما فعلا نه جلسه ای داشته ایم و نه زمانی برای آن مشخص شده است.

مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان استان تهران خاطرنشان کرد: قرار است وزارت ورزش نقش حکمیت میان ما و فدراسیون فوتبال را داشته باشد، بنابراین طبق تصمیم و برنامه های وزارتخانه باید پیش برویم.

گل محمدی در پاسخ به چرایی مطرح شده در مورد تاخیر در برگزاری جلسه مورد نظر گفت: دلیل را نمی دانم، شاید هم اهمیت کمتر انتخابات هیات فوتبال استان تهران نسبت به فوتبال و اینکه طی روزهای اخیر نام نویسی از کاندیداهای فدراسیون در حال انجام بود، باعث این مسئله شده است. در هر صورت منتظر هستیم طبق دستور وزیر، حکمیت وزارت ورزش را در این زمینه ببینیم.

وی همچنین تصریح کرد: تلاش ما این بود انتخابات هیات فوتبال استان تهران پیش از مجمع انتخاباتی فدراسیون برگزار شود تا رئیس این هیات حضوری قانونی در مجمع داشته باشد اما با توجه به زمان مقرر برای انتخابات فدراسیون و اینکه تا به امروز هیچ اقدامی در رابطه با هیات فوتبال استان تهران انجام نشده است، بعید نیست انتخابات این هیات بعد از مجمع فدراسیون انجام شود.

مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در پاسخ به اینکه «با این شرایط نماینده هیات فوتبال استان تهران می تواند حضوری قانونی در مجمع فدراسیون داشته باشد؟»، گفت: طبق اساسنامه فعلی، آقای شیرازی در انتخابات حق رای خواهد داشت. مسئله ای که از نظر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران قانونی نیست چراکه کسی می تواند رای دهد که در دوره قانونی ریاست باشد نه اینکه چندماه از آن گذشته باشد.

گل محمدی ابراز امیدواری کرد که وزارت ورزش و معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای این وزارتخانه هرچه زودتر به این پرونده ورود لازم را داشته باشد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول