کمیته رفاهی
 

قنبرزاده: تا امروز صبح برنامه ای برای حضور در فدراسیون فوتبال نداشتم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 284 ] - دوشنبه, 21 بهمن 1398
قنبرزاده: تا امروز صبح برنامه ای برای حضور در فدراسیون فوتبال نداشتم!

مدیرعامل پیشین نفت تهران اظهار کرد تا ساعت 10 صبح امروز برنامه‌ای برای حضور در فدراسیون فوتبال نداشته است و با تماس حیدر بهاروند و محمدحسین قریب، قبول کر...

مدیرعامل پیشین نفت تهران اظهار کرد تا ساعت 10 صبح امروز برنامه‌ای برای حضور در فدراسیون فوتبال نداشته است و با تماس حیدر بهاروند و محمدحسین قریب، قبول کرده نایب یکی از این دو کاندیدا ریاست فدراسیون فوتبال باشد.

منصور قنبرزاده، مدیرعامل سابق باشگاه نفت تهران پس از حضور در فدراسیون فوتبال و اعلام کاندیداتوری در بخش نواب رییس در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: درباره انتخابات از همه کاندیدا تشکر می کنم که این انتخابات رفاقت با رقابت باشد. من تا دیروز هیچ برنامه‌ای نداشتم اما امروز صبح 3 تن از دوستان با من تماس گرفتند تا من یکی از نواب آن‌ها باشم. نایب رییس نخست آقایان قریب یا ممبینی و نایب رییس دوم آقای بهاروند. باید ببینیم قسمت چه می‌شود اما باید تلاش کنیم وفاق و همدلی خوبی در فوتبال به وجود بیاید. اگر قسمت شد به فوتبال برگردیم در حد بضاعت خودمان برای بهبود وضعیت فوتبال ایران تلاش خواهیم کرد.

او درباره جو انتخابات افزود: من نمی‌توانم درباره شانس کسی صحبت کنم زیرا من کاندید نواب 3 نامزد ریاست فدراسیون فوتبال هستم. هر انتخاباتی می‌تواند مهندسی شده باشد اما من به این حرف نرسیده‌ام. هر کسی نقطه‌نظر خود را دارد. من تا 10 صبح امروز هیچ بنایی برای شرکت در این انتخابات نداشتم و 11 صبح امروز بود که بهاروند با توجه به سابقه من در کنار او در 11 سال اخیر، از من درخواست کرد که به عنوان نایب رییس دوم او باشم.

قنبرزاده درباره بدهی‌های زیاد فدراسیون فوتبال اظهار کرد: در واقع فدراسیون فوتبال بدهکاری زیادی دارد اما در واقع مطالبات زیادی هم از فیفا و آسیا دارد. خوشحال شدم که شنیدم با پیگیری‌های شکوری بخشی از مطالبات فدراسیون دریافت شد. حل شدن بدهی‌های فوتبال و چرخاندن فوتبال یک اجماع ملی می‌خواهد. ارگان‌های دولتی و غیردولتی هم به لحاظ همدلی و هم به لحاظ  تامین منابع مالی باید پای کار بیایند و به صورت مستمر کار کنند. شان تیم‌های ملی ما این نیست و می‌توان این مشکلات را با همدلی حل کرد. کسی کاندیدا می‌شود این مشکلات را ارزیابی کرده است و قطعا راه حلی برای آن دارد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول