کمیته رفاهی
 

به چه قیمتی دست از سر فوتبال بر نمی دارید؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 224 ] - دوشنبه, 21 بهمن 1398
به چه قیمتی دست از سر فوتبال بر نمی دارید؟

نگاه به عملکرد چهار ساله ریاست ورشکسته فدراسیون برای ارزیابی عملکرد آقایان کافی نیست که همچنان دست از سر فوتبال برنمی دارند؟ امروز روز پایانی مهلت ثبت نام انت...

نگاه به عملکرد چهار ساله ریاست ورشکسته فدراسیون برای ارزیابی عملکرد آقایان کافی نیست که همچنان دست از سر فوتبال برنمی دارند؟

امروز روز پایانی مهلت ثبت نام انتخابات فوتبال است اما تلاش های کادر بازنشسته ، ناکام  و ناکارآمد ریاست این فدراسیون برای حفظ قدرت به هر قیمتی ادامه دارد.
آقایان طالقانی ، اسلامیان و بهاروند که می بایست چند ماه پیش به دلیل بازنشستگی از فوتبال می رفتند اما در جای خود با قدرت ماندند حالا به هر قیمتی برای حفظ قدرت تلاش می کنند. 
ابتدا بد نیست به سبقه و عملکرد دوستان در این مدت نگاه کنیم. وضعیت نیمکت تیم ملی که نیازی به تشریح ندارد ، از کی روش رسیدیم به گزینه ایرانی و در نهایت اسکوچیچ که خشم اهالی فوتبال را به همراه داشته و وضعیت سایر تیم های ملی هم که مشخص است. ناکامی نوجوانان ، جوانان ، امید ، بانوان، فوتسال ، ساحلی و همه بخش های فدراسیون ناکارآمد و ورشکسته.
حال و روز لیگ هم روشن تر از همیشه ، لیگی که با دو ماه تاخیر آغاز شد تا متفاوت از فصل های گذشته باشد اما کدام تفاوت؟ لیگی که برای باشگاهها تنها هزینه دارد و برای سازمان لیگ درآمد! لیگی که بعد از سال ها وعده پرداخت حق پخش و تبلیغات همچنان باشگاهها را تحت فشار قرارداده و ورشکسته می کند.
از توافق بزرگ در کوالالامپور هم باید بگوییم که به لطف نامه اقتدار آفرین نایب رئیس محترم کنفدراسیون فوتبال آسیا معادلات را دگرگون کرد. قرار بود میزبان نباشیم که طبق توافق جدید هم میزبان نیستیم ، AFC اعلام کرده بود شرایط میزبانی در دور برگشت را بررسی می کند که باز هم قرار شد بررسی کند ، تنها تفاوت در اینجا بود که حق انتخاب کشور میزبان در مرحله پلی آف را هم از دست دادیم و اگر نبوغ و غیرت بازیکنان تیم های استقلال و شهرخودرو نبود با این شاهکار مدیریتی فدراسیون و نایب رئیس AFC احتمالا دو سهمیه را در زمین بی طرف از دست می دادیم.
این گزارش مختصری از حال و روز تاسف بار فوتبال ایران است اما در ساختمان سئول کسی اینطور فکر نمی کند.
در آنجا آقای طالقانی خواب های خوشی برای ماندن در قدرت می بیند ، آقای اسلامیان ابتدا مدعی ثبت نام برای ریاست بود که هنوز هم به طور قطع از این تصمیم منصرف نشده و آقای بهاروند راه چاره را در این دیده به تمامی نامزدها اعلام کند که باید نام او به عنوان نایب رئیس دوم معرفی شود تا همچنان در قدرت بماند. 
پیش از اینهمه تلاش و پشتکار بد نبود به پشت سر نگاه کنید و ببینید با فوتبال کشور چه کرده اید که همچنان دست بردار قدرت نیستید. 
ای کاش مجمعی پاکدست و حافظ منافع فوتبال داشتیم که مقابل اینهمه زیاده خواهی های قدرت طلبان می ایستاد و از کیان فوتبال دفاع می کرد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول