کمیته رفاهی
 

مورد منحصر بفرد انتخابات فدراسیون فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 189 ] - دوشنبه, 21 بهمن 1398
مورد منحصر بفرد انتخابات فدراسیون فوتبال

کاندیداهای اصلی انتخابات فدراسیون فوتبال برای جلب بخشی از رای مجمع به دنبال حفظ رئیس فعلی سازمان لیگ در این پست هستند. آخرین ساعات اق...

کاندیداهای اصلی انتخابات فدراسیون فوتبال برای جلب بخشی از رای مجمع به دنبال حفظ رئیس فعلی سازمان لیگ در این پست هستند.

آخرین ساعات اقدام گزینه های مختلف برای ثبت نام در انتخابات فدراسیون فوتبال فرا رسیده و همه کسانی که خود را در قواره ریاست فدراسیون می بینند و برنامه ای برای چرخاندن چرخ فوتبال دارند، یکی یکی در مقابل ساختمان فدراسیون آفتابی می شوند.

امیر مسعود هراتیان، حبیب کاشانی، حسین قریب، مهدی محمد نبی، حیدر بهاروند، رضا جلالی، هدایت ممبینی و کلایی تا به حال در انتخابات ریاست فدراسیون ثبت نام کرده اند.

 

اتفاق جالب توجه در ساختمان فدارسیون فوتبال این بود که عمده کاندیداهایی که برای ریاست ثبت نام کردند، یک نام مشترک را برای نایب رئیسی دوم فدارسیون اعلام کردند. حبیب کاشانی، حسین قریب و مهدی محمد نبی هر سه نام حیدر بهاروند را به عنوان نایب رئیس دوم مدنظر خود ارائه کردند و این نشان داد سرپرست فعلی فدراسیون در برنامه های نامزدهای شاخص ریاست جا دارد.

 

 

 

در حال حاضر حیدر بهاروند خود برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده و رقابتی چند جانبه در انتخابات 25 اسفند در پست های مختلف خواهد داشت. در مجموع اتفاقی بسیار عجیب باید رخ دهد تا بهاروند را در فدراسیون بعدی نبینیم.

 

 

حیدر بهاروند رئیس بازنشسته سازمان لیگ و نایب رئیس دوم فعلی فدراسیون فوتبال علاوه بر قریب و کاشانی و نبی، در لیست مدنظر هدایت ممبینی و محمدرضا کلایی نیز حضور دارد و به احتمال فراوان او در تیم مدیریتی فدراسیون بعدی نیز به عنوان نایب رئیس دوم و رئیس سازمان لیگ حاضر خواهد بود. البته کسی نمی داند که دیگر نامزدها هم نام او را به عنوان نایب رئیس دوم رد کرده اند یا نه. با این حال او در فهرست هر سه نامزد دانه درشت این انتخابات حاضر است.

 

آشنایی بهاروند به شرایط سالهای اخیر فدراسیون، او را به یک گزینه مطلوب نایب رئیسی برای اکثر کاندیداهای ریاست تبدیل کرده و این افراد تلاش می کنند با قرار دادن نام بهاروند در لیست مدنظر خود، از تجربیات او و البته بخشی از آرای او در انتخابات بهره ببرند که البته با کاندیداتوری او برای ریاست، مشخص نیست که چه اتفاقی در راه خواهد بود.

 

نکته جالب اینکه این مشابه اتفاقی است که 3 سال قبل هم برای علی کفاشیان افتاده بود. در انتخابات قبلی به عنوان نایب رئیس اول در لیست هر سه کاندیدای ریاست یعنی مهدی تاج، عزیز محمدی و مصطفی آجورلو حضور داشت و نهایتا هم با انتخاب تاج به عنوان رئیس فدراسیون، کار خود را در سمت نایب رئیس اول آغاز کرد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول