کمیته رفاهی
 

تیم امید اولویت فدراسیون فوتبال نبود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 169 ] - شنبه, 19 بهمن 1398
تیم امید اولویت فدراسیون فوتبال نبود

بازیکن سابق تیم پرسپولیس گفت: خوشبختانه بعد از سال‌ها هم‌اکنون نیمکت پرسپولیس به صورت کامل از بازیکنانی تشکیل شده که همه آنها از بدنه باشگاه هستند. ...

بازیکن سابق تیم پرسپولیس گفت: خوشبختانه بعد از سال‌ها هم‌اکنون نیمکت پرسپولیس به صورت کامل از بازیکنانی تشکیل شده که همه آنها از بدنه باشگاه هستند.

حسین بادامکی بازیکن اسبق باشگاه پرسپولیس در گفتگو با پیرامون حذف تیم امید از رقابت‌های انتخابی المپیک به خبرنگار برنا گفت: متاسفانه طبق سنوات گذشته تیم امید در اولویت کاری فدراسیون نبود. این یک واقعیت است و مهمترین دلیل عدم صعود را باید در این موضوع دنبال کنیم.

وی افزود: در زمانی که این تیم نیاز به اردو داشت من خاطرم هست برخی باشگاه‌ها به تیم بازیکن دادند و آن زمانی که می‌توانستیم کاری انجام دهیم تیم امید برنامه‌ای نداشت. ضمن اینکه تغییرات زیاد بر روی نیمکت تیم امید نیز باعث شد در نهایت بازیکنان نتوانند با آن هماهنگی و هارمونی مورد نظر دست پیدا کنند.

هافبک سابق پرسپولیس در ادامه اظهار داشت: در دیدار با چین هرچقدر به زمان پایان بازی نزدیک‌تر می‌شدیم ترس بازیکنان بیشتر می‌شد و ترس از نبردن باعث شد نتوانند کارهای خودشان را در زمین پیاده کنند.

بازیکن سابق پرسپولیس درخصوص حضور یحیی گل‌محمدی در این تیم گفت: خوشبختانه بعد از سال‌ها هم‌اکنون نیمکت پرسپولیس به صورت کامل از بازیکنانی تشکیل شده که همه آنها از بدنه باشگاه هستند و چه گل‌محمدی، پیروانی و باقری هرسه سابقه بستن بازوبند کاپیتانی را داشته‌اند و همه باید از یحیی و پرسپولیس حمایت کنیم. بنده معتقدم این تیم توان و پتانسیل بالایی دارد. البته اینکه تیم درگیر حاشیه نشود و هواداران صبوری کنند نیز بسیار مهم است. گل‌محمدی در چند فصل گذشته توانایی خود را نشان داده و امیدوارم هواداران در پایان فصل از نتایج تیم راضی‌تر باشند. هیچ مربی از این کادر دلسوز‌تر برای پرسپولیس پیدا نمی‌شود. بنده برای تیم شهر خودرو نیز آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم این تیم و سایر نمایندگان کشورمان در آسیا موفق باشند.

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول