کمیته رفاهی
 

مازیار جان چه خبر از طلوع فوتبال ملی؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 255 ] - شنبه, 19 بهمن 1398
مازیار جان چه خبر از طلوع فوتبال ملی؟

یک بار دیگر باید حرف‌های ناظمی را بعد از رفتن کی‌روش مرور کرد. او که از طلوع فوتبال ملی گفته بود، تاکید داشت مربیانی چون زیدان، مورینیو و کلینزمن در...

یک بار دیگر باید حرف‌های ناظمی را بعد از رفتن کی‌روش مرور کرد. او که از طلوع فوتبال ملی گفته بود، تاکید داشت مربیانی چون زیدان، مورینیو و کلینزمن در صف هستند تا روی نیمکت ایران بنشینند.

انتخاب دراگان اسکوچیچ برای نیمکت ایران، فوتبال ملی را به شوک فرو برده است. خیلی از چهره های فوتبال انتقاد می‌کنند که چطور ایران از کی‌روش به اسکوچیچ رسیده است؟ این اتفاق حداقل با اظهارات دی ماه سال گذشته مازیار ناظمی سخنگو و مدیر اطلاع رسانی وزارت ورزش همخوانی ندارد! یک بار دیگر باید حرف های او را بعد از رفتن کی روش مرور کرد. مازیار ناظمی که از طلوع فوتبال ملی گفته بود، تاکید داشت مربیانی چون زیدان، مورینیو و کلینزمن در صف هستند تا روی نیمکت ایران بنشینند! پروژه مشترک وزارت ورزش و فدراسیون با عبور از کی‌روش حالا به یک کروات دیگر ختم شده است؛ کسی که نه شهرت زیدان و کلنینزمن و مورینیو را دارد و نه تجربه یک مربی در قواره بین المللی را. اعضای کمیته فنی فدراسیون از جمله محصص مدام از تجربه بین المللی این مربی حرف می زنند ولی تمام تجربیات او در کار در تیم هایی چون العربی کویت و النصر عربستان و دو سه باشگاه نه چندان معروف در کرواسی ختم می‌شود. از نظر منتقدان فوتبال ملی نه در حال طلوع که در حال غروب است.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول