کمیته رفاهی
 

به بازی با عراق و بحرین خوشبینم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 229 ] - شنبه, 19 بهمن 1398

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: برای بازی با هنگ کنگ و کامبوج مشکلی نداریم و به شکست دادن بحرین و عراق با حضور 100 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی خوشبین هستم.

دراگان اسکوچیچ بعد از معرفی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران کارش را در این تیم آغاز کرد و روز گذشته هم برای تماشای بازی سایپا با پارس جنوبی جم به ورزشگاه دستگردی رفت.

اسکوچیچ درباره انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی ایران به یک برنامه تلویزیونی در کرواسی گفت: فکر می کنم به عنوان یک مربی بالغ شده ام. مطمئناً نتایج قابل توجهی در کرواسی، اسلوونی و عربستان گرفته ام. من انتظار نیمکت ایران را داشتم و برای آن کار کردم. خوشحالم که سرانجام این هدف فرا رسید.

وی درباره دیدارهای حساس و پیش روی تیم ملی فوتبال ایران در مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر هم گفت: نیاز هواداران فوتبال ایران نیاز من هم هست. ما دو بازی با هنگ کنگ و کامبوج داریم که نباید در این بازی ها مشکلی برایمان پیش بیاید.

سرمربی تیم ملی ایران تاکید کرد: بعد از آن دو بازی با بحرین و عراق در ورزشگاه خانگی (آزادی) داریم. فکر می کنم در یک استادیوم پر از تماشاگر با 100 هزار نفر می توانیم نتیجه بگیریم و حریفان را شکست بدهیم. من خوشبین هستم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول