کمیته رفاهی
 

گردهمایی فوتبالی ها در مراسم جشن و سرور میلاد امام حسن عسگری(ع)

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 339 ] - شنبه, 16 آذر 1398
گردهمایی فوتبالی ها در مراسم جشن و سرور میلاد امام حسن عسگری(ع)

گردهمایی فوتبالی‌ها در مراسم جشن و سرور میلاد امام حسن عسگری(ع)   همزمان با سالروز ولادت باسعادت حضرت امام حسن عسگری(ع)، هفتاد و دومین گردهمایی جامع...

گردهمایی فوتبالی‌ها در مراسم جشن و سرور میلاد امام حسن عسگری(ع)

 

همزمان با سالروز ولادت باسعادت حضرت امام حسن عسگری(ع)، هفتاد و دومین گردهمایی جامعه مذهبی فوتبال با حضور گسترده و پرشور اهالی فوتبال، مسئولین و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، در سالن ورزشی شهدای سایپا برگزار شد.

در این مراسم جشن و سرور که مسئولین فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، هیأت فوتبال استان تهران، پیش‌کسوتان، مربیان، ورزشکاران و مسئولین باشگاه فرهنگی-ورزشی سایپا حضور داشتند، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و نواختن سرود پر افتخار جمهوری اسلامی ایران و مولودخوانی حاج امیر اصفهانی، غلامحسین زمان آبادی مشاور فدراسیون فوتبال در امور مسئولیت‌های اجتماعی و بازی جوانمردانه در سخنانی استفاده از الگوهای تربیتی و اخلاقی پیشوایان دینی را به منظور فرهنگ‌سازی در حوزه ورزش خصوصاً فوتبال تأکید کرد.

همچنین در این مراسم پس از تجلیل از تلاش‌ها و موفقیت‌های تیم‌های مختلف ورزشی سایپا، حاج محسن گرسویی مداح سرشناس اهل بیت(ع) به مداحی و مولودخوانی پرداخت و فضایی پر از شور و شعف ایجاد کرد. آنگاه استاد حجت الاسلام و المسلمین ادیب یزدی در سخنانی به تشریح شخصیت بی‌نظیر امام حسن عسگری(ع) یازدهمین امام شیعیان پرداخت و در قسمتی از سخنانش خطاب به ورزشکاران گفت: شماها که در میادین ورزشی مسابقه می‌دهید باید در خوبی‌ها هم با یکدیگر رقابت کنید و از اخلاق و فرمایشات ائمه اطهار(ع) بهره‌مند شود و در جوانمردی و خوب بودن از یکدیگر سبقت بگیرید، انشاالله چنین درس‌هایی الهام بخش برای تمامی ورزشکاران به ویژه جامعه فوتبال باشد. این مراسم که خانم‌ها نیز حضور داشتند، در فضایی از جشن و سرور با پذیرایی شام از حاضران به پایان رسید.

یادآور می‌شود که هفتاد و سومین هیأت مذهبی جامعه اسلامی فوتبال در روز سه‌شنبه 98/10/10 مصادف با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب(س) برگزار خواهد شد.

تصاویر مرتبط
گردهمایی فوتبالی ها در مراسم جشن و سرور میلاد امام حسن عسگری(ع)

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول