کمیته رفاهی
 

چرا استعفای مهدی تاج روی سایت فدراسیون فوتبال منتشر نشد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 253 ] - دوشنبه, 9 دی 1398
چرا استعفای مهدی تاج روی سایت فدراسیون فوتبال منتشر نشد؟

درحالی سخنگوی فدراسیون فوتبال در خبری کوتاه در کانال تلگرامی فدراسیون از کناره گیری مهدی تاج از ادامه کار خبر داده این خبر تاکنون در سایت رسمی فدراسیون فوتبال...

درحالی سخنگوی فدراسیون فوتبال در خبری کوتاه در کانال تلگرامی فدراسیون از کناره گیری مهدی تاج از ادامه کار خبر داده این خبر تاکنون در سایت رسمی فدراسیون فوتبال منتشر نشده است.

کانال تلگرامی ارتباطات رسانه ایی فدراسیون فوتبال در ساعت 15:10 دقیقه روز یک شنبه 8 دی ماه در خبری به نقل از سختگوی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که « متاسفانه پس از حمله قلبی صورت گرفته قبلی در ترکیه و معالجات صورت گرفته در این کشور،در روز چهارشنبه گذشته دومین حمله قلبی برای ریاست فدراسیون صورت گرفت که با توجه به مشکلات به وجود آمده و توصیه پزشکان مبنی بر دوری از استرس و فعالیت سنگین، ایشان تصمیم گرفتتد ضمن انصراف  از ادامه حضور، مطابق اساسنامه فعالیت های آتی توسط نایب رییس محترم انجام شود»‌. 

این خبر در حالی بصورت مبهم و غیرمستقیم در کانال تلگرامی فدراسیون منتشر شد که تاکنون در سایت رسمی فدراسیون فوتبال هیچ بازتابی نداشته است. 

عدم انتشار این خبر مهم و سرنوشت ساز در سایت رسمی فدراسیون فوتبال بنوعی رسمیت آن را زیر سوال می برد، موضوعی که می تواند به دلیل تفسیرهای مختلف از آن، تاثیرات ناخوشایندی بر مشکلات پیش روی فوتبال همیشه گرفتار ایران بگذارد. 

ضمن آرزوی سلامتی برای رییس مستعفی فوتبال، امید است که هیات رئیسه و مسوولان فدراسیون فوتبال به گونه‌ای عمل کنند که این موضوع بر مشکلات این روزهای فوتبال نیفزاید.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول