کمیته رفاهی
 

طالقانی:چرا استعفا؟ همه اعضای هیات رئیسه مریض اند!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 235 ] - دوشنبه, 9 دی 1398
طالقانی:چرا استعفا؟ همه اعضای هیات رئیسه مریض اند!

تاج هنوز رئیس فدراسیون فوتبال است، چون نه استعفای کتبی به ما داده و نه ما استعفایی دیده‌ایم که بپذیریم! جدا از آن هم من مریض هستم هم سایر اعضای هیئت رئیس...

تاج هنوز رئیس فدراسیون فوتبال است، چون نه استعفای کتبی به ما داده و نه ما استعفایی دیده‌ایم که بپذیریم! جدا از آن هم من مریض هستم هم سایر اعضای هیئت رئیسه! و بیماری دلیلی نمی‌شود بخواهیم استعفا بدهیم!!

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تاکید کرد مهدی تاج هنوز هم رئیس فدراسیون فوتبال است.

به گزارش تابناک ورزشی، عبدالکاظم طالقانی در مورد آخرین خبر از سرپرستی فدراسیون فوتبال پس از استعفای مهدی تاج اظهار داشت: براساس اساس‌نامه ماده 38، بند 2، در خصوص چنین استعفا‌هایی پیش‌بینی صورت نگرفته و باید به ماده 83 اساس‌نامه که موارد اضطراری است رجوع کنیم که در چنین مواردی گفته شده هیات رئیسه باید تصمیم نهایی را بگیرد! ما هم به عنوان هیات رئیسه با این استعفا مخالف هستیم.

(گفتنی است این ادعای طالقانی به وضوح در تناقض با اساسنامه فدراسیون است و این اساسنامه مشخص کرده که بعد از استعفای رییس، نایب رییس اول، دوم و سوم به ترتیب اولویت این مسوولیت را برعهده خواهند گرفت. مشخص نیست طالقانی چطور این بندهای صریح را ندیده است؟ در همین حال ؛ برخلاف ادعای طالقانی، اصفهانیان عضو هیات رییسه هیچ اطلاعی از مخالفت خودش با استعفای تاج نداشته است!)

وی در باره اینکه اعلام شده فردا باید جلسه هیات رئیسه فدراسیون برگزار شود، گفت: معلوم نیست و من پیش از این گفتم احتمال دارد جلسه هیات رئیسه برگزار شود. زمان تشکیل جلسه هیات رئیسه باید توسط دبیر فدراسیون مشخص شود که دبیر فدراسیون تا الان در این خصوص اطلاعی به ما نداده است.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: از نظر ما تاج هنوز رئیس فدراسیون فوتبال است، چون تاج نه استعفای کتبی به ما داده و نه ما استعفایی دیده‌ایم که بپذیریم! جدا از آن هم من مریض هستم هم سایر اعضای هیئت رئیسه! و بیماری دلیلی نمی‌شود بخواهیم استعفا بدهیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول