کمیته رفاهی
 

درخواست کتبی پرسپولیس برای جذب آقای گل لیگ

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 273 ] - دوشنبه, 9 دی 1398
درخواست کتبی پرسپولیس برای جذب آقای گل لیگ

استارت پرسپولیس برای جذب بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی با ارسال درخواست کتبی به باشگاه نفت آبادان شروع شده است. باشگاه پرسپولیس بنا به درخواست گابریل کالدر...

استارت پرسپولیس برای جذب بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی با ارسال درخواست کتبی به باشگاه نفت آبادان شروع شده است.

باشگاه پرسپولیس بنا به درخواست گابریل کالدرون به دنبال جذب مهاجم در نقل و انتقالات خواهد بود و در این راه درخواست کتبی این باشگاه به نفت آبادان برای جذب عیسی آل کثیر ارسال شده است.


عیسی آل کثیر، مهاجم طلایی پوشان که در نیم فصل ابتدایی موفق شده با 9 گل عنوان آقای گلی را در اختیار بگیرد، جدی‌ترین گزینه پرسپولیس برای تقویت خط حمله سرخپوشان است و مذاکره برای جذب وی ادامه دارد.  


آل کثیر، مهاجم تکنیکی و گلزن این فصل نفت آبادان که علیرغم عملکرد مثبتی که در خط هجومی طلایی‌پوشان با ثبت 9 گل از خود به جا گذاشته، بارها به مسائل مالی خود در این باشگاه اعتراض کرده بود و در شرایط فسخ قرارداد با این باشگاه قرار دارد تا پروژه جذب وی برای پرسپولیس بیش از پیش فراهم باشد.


این مهاجم 29 ساله و جنوبی که سابقه حضور در تیم‌های پیکان، نفت تهران را نیز در کارنامه دارد، در این فصل مقابل تیم‌های فولاد خوزستان، شاهین بوشهر، پیکان (2 گل)، شهرخودرو، سپاهان، تراکتور، گل گهر و ذوب آهن موفق به گلزنی شده تا اکنون با 9 گل زده بیشترین شانس را برای تصاحب عنوان آقای گلی در اختیار داشته باشد.


او در فصل گذشته با پیراهن پیکان 8 گل و دو فصل قبل نیز با پیراهن نفت تهران که در مسیر سقوط قرار داشت نیز 8 گل برای تیمش به ثمر رسانده بود. بیشترین تعداد گلزنی برای آل کثیر در آلومینیوم هرمزگان و در لیگ آزادگان شکل گرفته که با 11 گل به کارش پایان داده بود.

 

پرسپولیس در این فصل با نظر کالدرون برای تقویت خط حمله خود به دنبال مهاجم خواهد بود و این در حالیست که ترابی با 7 گل زده و علیپور با 5 گل در جدول گلزنان حاضر هستند. با این حال با جدایی جونیور براندائو، در بیشتر بازی‌ها این وحید امیری بود که با تغییر پست در خط حمله در کنار دیگر مهاجم این تیم حاضر شده است.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول