کمیته رفاهی
 

شکوری سکان امور اجرایی فدراسیون فوتبال را عهده دار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 249 ] - دوشنبه, 9 دی 1398
شکوری سکان امور اجرایی فدراسیون فوتبال را عهده دار شد

سرپرست دبیری فدراسیون فوتبال تا زمانی که هیات رئیسه فدراسیون تصمیم نهایی را درخصوص ریاست فدراسیون فوتبال اتخاذ کند، امور اجرایی را بر عهده گرفت. ابراهیم شکوری...

سرپرست دبیری فدراسیون فوتبال تا زمانی که هیات رئیسه فدراسیون تصمیم نهایی را درخصوص ریاست فدراسیون فوتبال اتخاذ کند، امور اجرایی را بر عهده گرفت.

ابراهیم شکوری در گفت و گویی تلویزیونی درباره نامساعد بودن شرایط مهدی تاج و استعفای او از فدراسیون فوتبال، وظایف ایشان بر عهده چه کسی خواهد بود، اظهار داشت: در ابتدا آرزوی سلامتی برای ریاست محترم فوتبال داریم، با توجه به فشار کاری ایشان دچار ناراحتی قلبی شدند. در روزهای آینده مراجع ذیصلاح در این باره نظر و تصمیم گیری خواهند کرد.

وی افزود: مطمئنا کلیه امور و امور اجرایی فدراسیون فوتبال توسط بنده انجام خواهد گرفت و همه پرسنل وظایف خود را به نحواحسن انجام می‌دهند تا هیات رئیسه و مراجع ذیصلاح در این باره تصمیم گیری خواهند کرد.

شکوری در پاسخ به این سوال که طبق قانون چه کسی جایگزین آقای تاج خواهد شد، گفت: در این باره باید در روزهای آینده صحبت خواهیم کرد و شخص آقای تاج هم در این باره صحبت می‌کند. آنچیزی که کاملا مشخص است، امور فدراسیون و امور اجرایی برعهده من است و سعی می‌کنم به بهترین نحو انجام دهم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول