کمیته رفاهی
 

اختلاف اصلی دنیزلی با باشگاه تراکتور چه بود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 308 ] - دوشنبه, 18 آذر 1398
اختلاف اصلی دنیزلی با باشگاه تراکتور چه بود؟

مصطفی دنیزلی در حالی از تیم فوتبال تراکتور جدا شد که از مدت‌ها پیش با مدیران این باشگاه به دلیل مسائل مختلف اختلاف نظر داشت. باشگاه تراکتور تبریز روز (شن...

مصطفی دنیزلی در حالی از تیم فوتبال تراکتور جدا شد که از مدت‌ها پیش با مدیران این باشگاه به دلیل مسائل مختلف اختلاف نظر داشت.

باشگاه تراکتور تبریز روز (شنبه) پس از شش ماه با مصطفی دنیزلی سرمربی ترکیه‌ای خود قطع همکاری کرد و این مربی به همراه دستیارانش به کشورش بازگشت.

دنیزلی که در مدت زمان حضور در تبریز با حاشیه‌های مختلفی روبه‌رو بود در حالی از جمع تراکتوری‌ها جدا شد که این  اتفاق دلایل مختلفی داشت. باشگاه تراکتور از ابتدای فصل به دنبال اضافه کردن چند دستیار ایرانی به جمع کادرفنی این تیم بود اما در تمام مقاطع پیشنهادات مدیران باشگاه تراکتور با مخالفت جدی سرمربی ترکیه‌ای مواجه شد و این مربی اعتقاد داشت به هیچ عنوان به دستیار احتیاجی ندارد.

در ابتدا فصل و با نتایج خوب تراکتور همه چیز مطابق میل سرمربی کهنه‌ کار تبریزی‌ها پیش می‌رفت اما با شروع نتایج ضعیف این تیم در هفته‌های اخیر، مدیران باشگاه تراکتور در جلسات خود با دنیزلی با معرفی چندین مربی پیشنهاد اضافه شدن چند دستیار و تشکیل کمیته فنی برای آنالیز حریفان را به سرمربی ترکیه‌ای تیمشان می‌دهند که این پیشنهاد هم با مخالف دنیزلی روبه‌رو می‌شود. علاوه بر این عدم اطمینان سرمربی تراکتور به برخی بازیکنان تیمش و کنار گذاشتن آنها از ترکیب اصلی و تمرینات باعث بالا رفتن کشمکش بین مدیران باشگاه و این مربی می‌شود.

در نهایت پس از این اتفاقات مسئولان باشگاه تراکتور در جلسه روز پایانی خود با دنیزلی بر لزوم اضافه شدن چند دستیار و آنالیزور به کادرفنی تأکید دوباره می‌کنند و با مخالفت چندین‌باره دنیزلی، دو طرف به همکاری خود پایان می‌دهند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول