کمیته رفاهی
 

انصاری فرد: بازیکن جدید در راه است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 284 ] - دوشنبه, 18 آذر 1398
انصاری فرد: بازیکن جدید در راه است

مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید پیشنهادی برای گابریل کالدرون به دست این باشگاه نرسیده است. محمدحسن انصاری‌فرد با حضور در همایش پیشکسوتان فوتبال ایران گفت:...

مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید پیشنهادی برای گابریل کالدرون به دست این باشگاه نرسیده است.

محمدحسن انصاری‌فرد با حضور در همایش پیشکسوتان فوتبال ایران گفت: مراسم خیلی خوبی برگزار شد که امیدوارم ادامه داشته باشد. باشگاه پرسپولیس هم برنامه‌ای برای پیشکسوتان در نظر دارد چرا که به اعتقاد ما باید تا وقتی پیشکسوتان زنده هستند، قدردان آن‌ها باشیم و حرمت آن‌ها را حفظ کنیم. این مراسم یک تجدید دیدار برای پیشکسوتان است.

او درباه شایعه هدایت تیم ملی امارات توسط کالدرون گفت: پیشنهادی به ما نرسیده و ما هم در رسانه‌ها خواندیم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره مذاکره با بازیکنان جدید نیز اظهار کرد: یک بازیکن در راه است و یک بازیکن دیگر هم در آستانه معرفی به کالدرون است و وقتی او جواب مثبت داد، او رابه ایران می آوریم.

وی درباره وجود اختلاف‌هایی با اعضای هیات مدیره این باشگاه گفت: اختلاف سلیقه و نظر در همه جا وجود دارد و طبیعی است ولی ما با هم کار می‌کنیم و تصمیم‌گیری می‌کنیم. در حال حاضر که تیم ماعملکرد خوبی دارد، به آن نمی‌پردازیم.

انصاری‌فرد درباره ارسال لایحه از سوی این باشگاه به خاطر شکایت برانکو ایوانکوویچ اظهار کرد: امروز آخرین مهلت آن بود که در حال انجام است اما ما هیچ شکایتی از برانکو نکردیم و امیدوار به توافق و همکاری هستیم.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سوال که ادعای خود مبنی بر وجود دست‌هایی به منظور جلوگیری از قهرمانی پرسپولیس را پیگیری می‌کند؟ گفت: صحبت‌های خودمان را مطرح کردیم و دیگر به آن نمی‌پردازیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول