کمیته رفاهی
 

قدردانی رئیس اداره کل ورزش و جوانان غرب تهران از جمعیت حامیان هواداران فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 352 ] - دوشنبه, 4 آذر 1398
قدردانی رئیس اداره کل ورزش و جوانان غرب تهران از جمعیت حامیان هواداران فوتبال

  قدردانی رئیس اداره کل ورزش و جوانان غرب تهران از جمعیت حامیان هواداران فوتبال رئیس اداره کل ورزش و جوانان شمال غرب تهران در دیدار با اعضای هیأت مدیره ج...

 

قدردانی رئیس اداره کل ورزش و جوانان غرب تهران از جمعیت حامیان هواداران فوتبال

رئیس اداره کل ورزش و جوانان شمال غرب تهران در دیدار با اعضای هیأت مدیره جمعیت حامیان گفت: جمعیت حامیان هواداران فوتبال و همیاران هوادار مرد و زن این جمعیت کار بسیار مهم و ارزشمندی انجام می‌دهند.

سی‌وسومین جلسه هیأت مدیره، معاونین و مشاورین جمعیت حامیان هواداران فوتبال که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان غرب تهران به میزبانی ابوالفضل فرهادلو مشاور اجرایی جمعیت برگزار شد، علی ایلکا ضمن تشکر از زحمات و خدمات جمعیت حامیان هواداران فوتبال در عرصه ملی و باشگاهی با ابراز خرسندی در جلسه هیأت مدیره جمعیت، گفت: این کل از جمعیت حامیان که بدون چشم داشتی به صورت داوطلبانه به فوتبال کشور و سالم‌سازی فضای ورزشگاه‌های فوتبال به ویژه در مسابقات حساس مقدماتی جام‌جهانی و باشگاهی کمک و حمایت کرده‌اید، تشکر و قدردانی می‌کند.

وی ضمن تشریح عملکرد و برنامه‌های اداره کل غرب تهران از تمامی اعضای جمعیت حامیان به ویژه همیاران هوادار مرد و زن خواست در این مقطع فعلی و حساس در جهت کسب موفقیت‌های تیم ملی برابر عراق و بحرین در مرحله برگشت مقدماتی جام‌جهانی که در تهران برگزار می‌شود جهت شادی دل میلیونها هموطن در حمایت از تیم ملی ایران حضوری فعال و همه جانبه داشته باشید.

قبل از سخنان رئیس اداره کل ورزش، آقایان محمدرضا تهرانی رئیس، محمد ملازینل مدیرعامل، فرهاد فهیمی مشاور جمعیت و نمایندگان این جمعیت در اصفهان، تبریز و شیراز سخنانی پیرامون اهداف و عملکرد جمعیت، همیاران هوادار، فعالیت‌های فرهنگی باشگاه‌ها، مسایل رفاهی هواداران، تقویت کمیته رفاه جمعیت و ... بیان کردند.

شایان ذکر است، سی‌وسومین جلسه هیأت مدیره، معاونین و مشاورین جمعیت که مصادف با نخسیتن سالگرد شادروان سیدرسول امین جواهری مدیرعامل فقید این جمعیت می‌باشد در روز یکشنبه اول دی ماه آینده در باغ گل کنتیا برگزار خواهد شد.

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول