کمیته رفاهی
 

ترابی: همه ما به بیرانوند افتخار می کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 300 ] - دوشنبه, 11 آذر 1398
ترابی: همه ما به بیرانوند افتخار می کنیم

هافبک ملی‌پوش پرسپولیس به خبرورزشی گفت: با احترام به همه کارشناسان ما هنوز هم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی هستیم. مهدی ترابی باز هم درخشید و به اصطلاح کار ...

هافبک ملی‌پوش پرسپولیس به خبرورزشی گفت: با احترام به همه کارشناسان ما هنوز هم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی هستیم.

مهدی ترابی باز هم درخشید و به اصطلاح کار را برای پرسپولیس درآورد. این هافبک ملی‌پوش با زدن گل صعود سرخپوشان در جام حذفی بار دیگر نشان داد مؤثرترین بازیکن تیمش است. به همین بهانه گفت‌وگویی با این بازیکن انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

بازی با صنعت نفت چطور بود؟
به نظرم نمایش خوبی داشتیم. موقعیت‌های زیادی خلق کردیم، ولی متأسفانه فقط یک بار موفق به گلزنی شدیم. البته در جام حذفی تنها چیزی که اهمیت دارد صعود به مرحله بعد است که شکر خدا این اتفاق برای ما افتاد.

خیلی‌ها می‌گویند پرسپولیس خوب بازی نکرد، ولی برد.
ما در هر بازی موقعیت‌های زیادی به دست می‌آوریم و کمترین فرصت‌ها را به حریفان می‌دهیم. ضمن اینکه وقتی می‌بریم یعنی خوب بوده‌ایم. البته این را بگویم باید در گلزنی عملکرد بهتری داشته باشیم، چون موقعیت‌های زیادی هدر می‌دهیم. ضمن این که قطعاً بازی به بازی بهتر می‌شویم. من این قول را به هواداران می‌دهم تا در ادامه فصل آن‌ها را راضی کنیم.

بعد از شکست مقابل نفت مسجدسلیمان، کارشناسان پوکر قهرمانی در این فصل را بسیار سخت می‌دانند.
با احترام به همه کارشناسان ما هنوز هم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی هستیم. بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده و کسی نمی‌تواند از الان قهرمان را پیش‌بینی کند. ضمن این که فاصله ما با صدر جدول فقط 4 امتیاز است و می‌توانیم آن را جبران کنیم.

علیرضا بیرانوند در پایان بازی با صنعت نفت از هواداران پرسپولیس به خاطر عدم استقبال گلایه کرد. نظرت چیست؟
خب تنها امید ما هواداران هستند و بچه‌ها به عشق آن‌ها و برای شادی دل‌شان تلاش می‌کنند. وقتی آن‌ها به ورزشگاه می‌آیند ما انرژی می‌گیریم. می‌دانم شرایط برای آمدن به استادیوم کمی سخت است، ولی امیدوارم از بازی آینده حمایت بیشتری از پرسپولیس کنند تا انگیزه ما بالا برود.

در مورد گل قشنگت هم صحبت کن.
نظر لطف شماست. من وظیفه‌ام را انجام دادم و کار خاصی نکردم. واقعیت این است که گلزنی برای پرسپولیس بسیار لذت‌بخش است و امیدوارم باز هم بتوانم برای تیمم گلزنی کنم.

بیرانوند هم نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن سال آسیا شده، نظرت چیست؟
علیرضا بهترین گلر آسیاست و در این موضوع هیچ شکی وجود ندارد. همین که در جمع سه نامزد نهایی قرار گرفته نشان می‌دهد عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و همه ما به عنوان دوستان علیرضا به این موضوع افتخار می‌کنیم و از ته دل آرزو می‌کنیم علیرضا بتواند مرد سال آسیا شود.

برسیم به تیم ملی، بعد از شکست تلخ مقابل عراق شایعه برکناری ویلموتس و حضور برانکو به گوش می‌رسد. به عنوان یک بازیکن ملی‌پوش نظرت چیست؟
واقعاً دو شکست مقابل بحرین و عراق تلخ و ناراحت‌کننده بود. من به عنوان یک بازیکن تیم ملی از مردم عذرخواهی می‌کنم و قول می‌دهم در دیدار‌های دور برگشت جبران کنیم و به دور دوم برویم. اما درخصوص جدایی ویلموتس و جانشینی برانکو هیچ چیزی نمی‌دانم و، چون در این خصوص اطلاعی ندارم، حرفی نمی‌زنم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول