کمیته رفاهی
 

هفته هفتم لیگ برتر از نگاه دوربین

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 237 ] - چهارشنبه, 1 آبان 1398
هفته هفتم لیگ برتر از نگاه دوربین

واسعی سومین گلش را برای پیکان به پرسپولیس زد تا با 3 گل و 2 پاس گل به همراه مغانلو، باارزش‌ترین بازیکن حسین فرکی باشد. هفته هفتم لیگ برتر برگزار شد و سپا...

واسعی سومین گلش را برای پیکان به پرسپولیس زد تا با 3 گل و 2 پاس گل به همراه مغانلو، باارزش‌ترین بازیکن حسین فرکی باشد.

هفته هفتم لیگ برتر برگزار شد و سپاهان و تراکتور نشان دادند که این فصل قصد کوتاه آمدن ندارند. پرسپولیس برد و استقلال رکورد گل‌زدنش در این فصل را شکست تا بالاخره سرخابی‌های پایتخت هم عروسی به کوچه‌شان برسد. 

جلال حسینی سنش بالا رفته و کمی کند شده است. همه این فکت‌های فوتبالی شاید تا حدودی درست باشد. اگرچه کاپیتان پرسپولیس نسبت به فصل گذشته آنقدر سنش بالا نرفته که نتواند بازی کند. او تا آخرین بازی فصل یکی از بهترین‌های قرمز بود و در این چند ماه اتفاق خاصی نیفتاده. با این حال گویا کالدرون یک موضوع را در مورد کاپیتان قرمزها نمی‌داند. پرسپولیس در سال‌های اخیر بدون حسینی رنگ عافیت را ندیده است. این مساله‌ای است که هیچ ارتباطی به سن و سال ندارد. شاید یک اتفاق لازم است تا کالدرون هم مانند برانکو این مساله را متوجه شود. اتفاقی مثل از دست رفتن یک جام.

واسعی سومین گلش را برای پیکان به پرسپولیس زد تا با 3 گل و 2 پاس گل به همراه مغانلو باارزش‌ترین بازیکن حسین فرکی باشد. او با یک شادی گل جنجالی هم چهره ویژه بازی با پرسپولیس بود. البته او بعد از بازی گفت که منظورش از نشان دادن دو عدد 4، 44 بوده نه دو عدد 4!

یکی از صفرهای ناخوانده جدول مقابل نام نفت مسجدسلیمان نفش بسته است. تیمی که هیچ باختی را در این فصل تجربه نکرده! تیمی که اگرچه هفتم جدول است اما توانسته از تونل وحشت بازی با بالانشینان جدول با یک صفر ارزشمند مقابل تعداد باخت‌هایش بیرون بیاید. آنها تا رسیدن به فولاد چهارم جدول فقط یک امتیاز فاصله دارند. مهدی تارتار را گویا هر فصل باید یکی از پدیده‌های لیگ دانست. 

یکی از بدترین فریم‌های عکسی که می‌تواند از یک فوتبالیست ثبت شود. لحظه‌ای که خود بازیکن بدون نیاز به عکس و آزمایش می‌تواند تشخیص بدهد که آن لحظه شوم برایش فرارسیده است. داریوش شجاعیان که این کابوس را فصل اول حضورش در جمع آبی‌ها تجربه کرده بود در روزهایی که بازگشت به روزهای خوبش را تجربه می‌کرد یک بار دیگر متوقف شد. او بار دیگر می‌تواند بلند شود؟

بلندقد، تکنیکی، گلزن و پاسور. یک مربی به غیر از این چه می‌خواهد؟ آن هم مربی‌ای که یک کی‌روش دارد و با پیدا کردن بازیکنی به نام محبی حالا دیگر چیزی از این لیگ لازم ندارد. قلعه‌نویی با محبی هم می‌تواند راه قهرمانی را هموار کند و هم پز کشف او را تا مدت‌‌ها بدهد.

بسته نگه‌داشتن دروازه مقابل بهترین خط حمله لیگ آن هم در خانه آنها کار بزرگی بود که رشید مظاهری از پس آن برآمد. دروازه‌بان تراکتور انگیزه زیادی برای حفظ رکوردش دارد. انگیزه او آنقدر بالاست که در یک صحنه برای مهار توپ، مدافعش را مصدوم کرد! مظاهری شاید به خاطر بازی‌‌های پایانی فصل گذشته در رکورد کلین‌شیت از پیام نیازمند عقب‌تر باشد اما این فصل حتی یک ثانیه هم نسبت به رقیب پاپس نکشیده.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول