کمیته رفاهی
 

تکلیف حمید استیلی چه شد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 310 ] - یکشنبه, 14 مهر 1398
تکلیف حمید استیلی چه شد؟

فدراسیون فوتبال در مواجهه با اتفاقاتی که پیرامون تیم های ملی رخ می دهد بیشتر یک نظاره گر است و واکنش رسمی ندارد. نمونه آن رفتن مجیدی و انتخاب استیلی برای تیم ...

فدراسیون فوتبال در مواجهه با اتفاقاتی که پیرامون تیم های ملی رخ می دهد بیشتر یک نظاره گر است و واکنش رسمی ندارد. نمونه آن رفتن مجیدی و انتخاب استیلی برای تیم امید است.

تیم فوتبال امید ایران درحالی خود را برای شکستن یک طلسم 44 ساله آماده می کند که هنوز تکلیف کادر فنی آن مشخص نشده و طی روزها و ماه های گذشته درگیر حاشیه های پرتعدادی بوده است.

پس از آنکه کرانچار نتوانست با این تیم در بازیهای آسیایی به موفقیتی برسد و در ادامه هم نمایش خوبی نداشت، فدراسیون فوتبال از بین گزینه های مد نظر خود فرهاد مجیدی کم تجربه را به عنوان سرمربی انتخاب کرد.

با این حال مجیدی هم نتوانست در دیدارهای تدارکاتی با این تیم به موفقیتی برسد و پس از شکست هایی که برای ازبکستان داشت مورد انتقادات زیادی قرار گرفت و در نهایت از مسئولیتش استعفا کرد.

پس از این استعفا روز شنبه در اکثر رسانه های آنلاین و امروز دوشنبه در تمامی روزنامه های ورزشی خبر انتخاب حمید استیلی به عنوان سرمربی تیم امید اعلام شد و حتی برخی نام دستیاران وی را هم اعلام کردند. 

این اتفاق در حالی رخ داد که سایت فدراسیون فوتبال هنوز به طور رسمی این خبر را اعلام نکرده است. فدراسیون فوتبال البته خیلی وقت است در مواجهه با چنین اتفاقاتی سکوت می کند و واکنش رسمی به این اتفاقات ندارد.

اتفاقاتی که پیرامون تیم امید رخ داده بیشتر در فضای مجازی بوده و فدراسیون هنوز واکنش رسمی به آن نداشته است. فرهاد مجیدی در صفحه شخصی اش خبر از استعفا داد و این خبر بر روی خروجی سایت فدراسیون قرار نگرفت. 

انتخاب حمید استیلی به عنوان سرمربی جدید تیم امید هم همین راه را در پیش گرفت و بازهم فدراسیون فوتبال واکنشی به این انتخاب نداشت.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول