کمیته رفاهی
 

لیگ برتر زمان کی روش دیده نمی شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 276 ] - یکشنبه, 14 مهر 1398
لیگ برتر زمان کی روش دیده نمی شد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه لیگ برتر در هفت سال گذشته توسط سرمربی تیم ملی (کارلوس کی‌روش) دیده نمی‌شد، به اظهارات علیرضا منصوری...

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه لیگ برتر در هفت سال گذشته توسط سرمربی تیم ملی (کارلوس کی‌روش) دیده نمی‌شد، به اظهارات علیرضا منصوریان واکنش نشان داد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از مهر، امیر قلعه نویی درباره نتایج تیم سپاهان و به اوج برگشتن این تیم گفت: تیم های بزرگ مثل منچستر، اینترمیلان و آث میلان وقتی دچار مشکل می شوند چند سال طول می کشد. شما منچستریونایتد بعد از جدایی فرگوسن را نگاه کنید. لطف خدا شامل حال ما شده است در کمترین زمان بازگشتیم. شرایطمان الان خوب است. هنوز نمی گوییم ایده آل است و با سپاهان مدنظرم فاصله داریم ولی خدا را شکر خوب شروع کرده ایم. این پروسه باید چهار سال دیگر اتفاق می افتاد ولی در یک سال و نیم به نتایج خوبمان رسیدیم.

وی در خصوص صحبت های علیرضا منصوریان سرمربی ذوب آهن بعد از بازی با سپاهان و اینکه وی گفته بود پیام نیازمند (دروازه بان سپاهان) بهترین بازیکن زمین بوده است، گفت: به منصوریان تبریک می گویم که تیم خوبی درست کرده است. ذوب بهترین نماینده ایران در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا بود. بازی هم بازی خوبی بود. ذوب آهن هم می توانست برنده باشد و هم می شد که این دیدار مساوی شود.

قلعه نویی ادامه داد: فکر نمی کنم که پیام نیازمند به جز یکی دو مورد توپ خاصی گرفته باشد. ما هم می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. پیام یکی از بهترین های ایران است چه از نظر اخلاقی و چه از نظر فنی. خوشحالم که یک دربی خوب برگزار شد. ذوب آهن هم لیاقت بردن داشت.

سرمربی سپاهان درباره دعوت از محبی و منصوری بازیکنان سپاهان به تیم ملی با کنایه به کارلوس کی روش سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: خوشحالم که بر خلاف سال های گذشته که لیگ دیده نمی شد، لیگ را می بینند. وحید هاشمیان و همکاران ویلموتس بازی ها را رصد می کنند و کسانی که حقشان است، حداقل دعوت می شوند.

قلعه نویی در پایان گفت: این دعوت شدن باعث انگیزه در بازیکنان می شود و عیار لیگ را بالا می برد ولی در شش هفت سال گذشته لیگ دیده نمی شد. باید از ویلموتس و همکارانش هم تشکر کنم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول