کمیته رفاهی
 

خداحافظی های ادامه دار مجازی در تیم امید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 377 ] - یکشنبه, 14 مهر 1398
خداحافظی های ادامه دار مجازی در تیم امید

دستیار فرهاد مجیدی در تیم فوتبال امید هم به صورت مجازی از این تیم خداحافظی کرد. وقتی فدراسیون فوتبال در مورد  کادرفنی  تیم امید سکوت بی معنی و قابل ...

دستیار فرهاد مجیدی در تیم فوتبال امید هم به صورت مجازی از این تیم خداحافظی کرد.

وقتی فدراسیون فوتبال در مورد کادرفنی تیم امید سکوت بی معنی و قابل تاملی را در پیش گرفته روند خداحافظی های مجازی هم به شکل ادامه داری صورت می گیرد.

بعد از اینکه فرهاد مجیدی در اقدامی غیر حرفه ای با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از کناره گیری اش از هدایت تیم امید خبر داد حالا نوبت به فرشاد ماجدی دستیار او رسیده تا در صفحه شخصی خود از خداحافظی اش با تیم امید بگوید.

البته طبیعی بود وقتی فرهاد مجیدی از تیم کناره گیری می کند دستیاران او هم رفتنی شوند اما اینکه استعفای مجازی در فوتبال ایران در حال مد شدن است و فدراسیون هم واکنشی به این رفتارها نشان نمی دهد جای انتقاد و بحث دارد.

آیا افرادی که این طور مجازی نظرات خود را عنوان می کنند در هنگام قرارداد با فدراسیون به صورت مجازی قراردادهای خود را امضا کردند؟

فدراسیون فوتبال تا به کی می خواهد رفتار مماشات گونه به این کردارها داشته باشد و تا چه زمانی قرار است شان فدراسیون فوتبال با صفحات مجازی پایین بیاید؟

سکوت ادامه دار فدراسیون نشات گرفته از چیست؟ اگر حمید استیلی تنها گزینه سرمربیگری امید است چرا سئول نشینان بی تفاوت هستند و حتی زحمت رسمی شدن این خبر را به خود نمی دهند؟

اگر مسئله دیگری در میان است تا کی قرار است همه دست روی دست بگذارند تا این فیفادی هم از دست برود و ملی پوشان امید که هر روز یک قدم به دی ماه نزدیک می شوند بی هماهنگ تر از همیشه راهی مسابقات شوند؟

امروز وعده داده شده که تکلیف حمید استیلی روشن شود و باید دید فدراسیون دست از این حالت انفعالی برمی دارد و بالاخره این تیم یتیم را صاحب مربی می کند یا خیر. مابقی ماجراها بابت صحبت های مجیدی و نحوه جدایی اش بماند برای روزهایی که حال تیم امید خوب می شود. 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول