کمیته رفاهی
 

ادامه کشمکش پروپئیچ و فیفا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 247 ] - شنبه, 6 مهر 1398
ادامه کشمکش پروپئیچ و فیفا

وکیل پروپئیچ که همچنان به دنبال نقد کردن طلبش از استقلال از طریق فیفاست در نامه‌ای به فیفا اعلام کرده که بانک معرفی شده از سوی فدراسیون جهانی حاضر نیست پ...

وکیل پروپئیچ که همچنان به دنبال نقد کردن طلبش از استقلال از طریق فیفاست در نامه‌ای به فیفا اعلام کرده که بانک معرفی شده از سوی فدراسیون جهانی حاضر نیست پولی به آنها پرداخت کند و بر این اساس خواستار اعمال جرایم علیه استقلال شده است.

پرونده پروپئیچ و استقلال یکی از پرماجراترین پرونده‌های بین‌المللی آبی‌های پایتخت بود که در نهایت با وجود پایان مهلت استقلال برای پرداخت طلب 430 هزار دلاری این بازیکن کروات، فیفا در نامه‌ای رسمی اعلام کرد که بدهی استقلال به پروپئیچ را از محل درآمدهای این باشگاه در فیفا پرداخت می‌کند.

اما این پایان ماجرا نبود و وکیل پروپئچ در نامه‌ ارسالی دیروزش (جمعه) به فیفا با گلایه از عدم اجرای جرایم علیه استقلال، مدعی شده که بانک VP اعلام کرده که برخلاف نامه فیفا، این بانک نمی‌تواند پولی به پروپئیچ پرداخت کند.

در تازه ترین اقدام «کپین» در نامه‌ی ارسالی به فیفا نوشته که براساس تصمیم فیفا در تاریخ 28 آگوست (6 شهریور)، فیفا نیاز دارد تا پروسه پرداخت مستقیم پول به بازیکن را تا آخر سپتامبر (8 مهر) نهایی کند، ولی موفق به انجام این کار نشدند چون بانک VP اعلام کرده که نمی‌تواند این پول را به حساب پروپئیچ واریز کند.

وکیل پروپئیچ در انتهای نامه‌اش به فیفا خواستار اجرا احکام پرونده این بازیکن علیه باشگاه استقلال یعنی محرومیت از دو پنجره نقل‌ و انتقالات شده است. او همچنین خواستار اعمال جریمه جدید 50 هزار فرانکی و لغو تمامی نقل‌ و انتقالات استقلالی‌ها از تاریخ 23 تیر به بعد شده است.

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول