کمیته رفاهی
 

توقعات بالا کار دست پرسپولیس داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 246 ] - شنبه, 6 مهر 1398
توقعات بالا کار دست پرسپولیس داد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پیش از این هم سابقه داشته تیم برنده دربی در بازی پس از آن بازنده شود و این را باید به حساب شرایط روحی روانی تیم گذاشت. تیم پرسپولیس در د...

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پیش از این هم سابقه داشته تیم برنده دربی در بازی پس از آن بازنده شود و این را باید به حساب شرایط روحی روانی تیم گذاشت.

تیم پرسپولیس در دیدار هفته پنجم و در استادیوم آزادی به یکی از رقبای اصلی و جدی اش در راه رسیدن به چهارمین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر باخت. سپاهان با سرمربیگری امیر قلعه نویی در تهران کار بزرگی کرد و با عبور از مدافع عنوان قهرمانی عزم جزم خود برای رسیدن به ششمین قهرمانی لیگ برتری اش را نشان داد.

محمد پنجعلی در گفت و گو با مشرق، درباره شکست پرسپولیس اظهار داشت: متأسفانه تیم آن انسجام همیشگی را نداشت. ما در دربی هم تیم را آنطور که انتظار داشتیم ندیده بودیم ولی خب با برد روحیه بخشی که مقابل استقلال کسب کردیم پیش بینی شد که پرسپولیس سپاهان را هم شکست می دهد.

وی ادامه داد: حتی خود من در صحبتی که به رسانه ها داشتم گفته بودم سپاهان را هم شکست می دهیم ولی شاید کمی غرور در بازی پرسپولیس باعث شد که این اتفاق رخ ندهد. در کل هنوز هم اتفاقی رخ نداده و تیم باید در دیدار بعدی که در جام حذفی برگزار می شود با قدرت ظاهرا شود.

کاپیتان اسبق پرسپولیس درباره دلایل شکست این تیم در مصاف با سپاهان توضیح داد: پاس های کوتاه و بلند بازیکنان درست به مقصد نمی رسیدند و نوعی عجله در کار تیمی دیده می شد که در نهایت هم باعث می شد که در نقاط حساس زمین توپ لو برود و در نهایت سپاهانی ها روی دروازه خطرساز  شوند.

پنجعلی خاطرنشان کرد: البته پرسپولیس هم موقعیت های خوبی داشت ولی بچه ها در زدن ضربه آخر کم دقتی کردند والا قطعا این نتیجه رقم نمی خورد. نمی دانم کالدرون چه اصراری دارد که براندائو را در ترکیب بگذارد؟ مشکل پرسپولیس این است که باید گل را بزند. وقتی گل نمی زند بازیکنان استرس می گیرند. البته شاید این به دلیل فشارهایی است که روی تیم وارد می شود.

وی افزود: همه توقع دارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان لیگ برتر شود که البته آرزوی قلبی همه ماست ولی نباید با توقع بیش از حد و تکرار مدام این خواسته تیم را زیر فشار بگذاریم که اگر این اتفاق رخ ندهد دیگر پرسپولیس، پرسپولیس نیست. قطعا این تیم هر جایگاهی در جدول بدست بیاورد ذره ای از ارزشهایش برای هواداران و پیشکسوتانش کم نمی شود.

کاپیتان اسبق پرسپولیس درباره سپاهان گفت: گلی که سپاهانی ها از راه دور زدند کاملا غافلگیر کننده و مهار نشدنی بود و همان شوت ناگهانی باعث شد تا سپاهان عقب بکشد و در لاک دفاعی فرو برود و دنبال ضدحمله باشد. پرسپولیس هم برای جبران گل خورده حمله می کرد و در نهایت روی یک غفلت گل دوم را خورد. در هر صورت سپاهان هم تیم خوبی است ولی پرسپولیس می تواند در ادامه باز هم به صدر جدول برسد و هنوز مدعی اصلی جام محسوب می شود.

پنجعلی در پایان تصریح کرد: در حال حاضر بازیکنان تیم و کادر فنی باید به فکر بازی مهم با ماشین سازی باشند چون اهمیت جام حذفی کم از لیگ برتر نیست و پرسپولیس که آنجا هم مدافع عنوان قهرمانی است می تواند مثل فصل قبل با 4، 5 بازی عنوان قهرمانی را از آن خود کند. ماشین سازی هم تیم خوبی است بنابراین پرسپولیس باید با قدرت در این دیدار حضور یابد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول