کمیته رفاهی
 

کالدرون هنوز فوتبال ایران را نفهمیده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 287 ] - شنبه, 6 مهر 1398
کالدرون هنوز فوتبال ایران را نفهمیده است

کارشناس فوتبال ایران ضمن رد هرگونه بی انگیزگی در علی علیپور گفت: مشکل پرسپولیس ربطی به مهاجمان این تیم ندارد بلکه کالدرون به درک لازم از فوتبال ایران نرسیده ا...

کارشناس فوتبال ایران ضمن رد هرگونه بی انگیزگی در علی علیپور گفت: مشکل پرسپولیس ربطی به مهاجمان این تیم ندارد بلکه کالدرون به درک لازم از فوتبال ایران نرسیده است.

فرزاد آشوبی در خصوص باخت دو بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان گفت: در این دیدار می توان گفت که سپاهان به حقش رسید. این تیم از همان ابتدای بازی برای بردن برنامه داشت و توانست روی انرژی بالای بازیکنان و استراتژی مناسبی که توسط آقای قلعه نویی تعریف کرده بود به پیروزی در تهران برسد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره انتقاداتی که از تاکتیک این تیم می شود اظهار داشت: پرسپولیس طرح و برنامه خاصی نداشت. به نظرم کادر فنی پرسپولیس روی توانایی های فردی هر بازیکن حساب باز کرده و با همین سیستم هم می خواهد توپ را در زمین مسابقه به گردش در آورد.

وی ادامه داد: هفته پنجم لیگ برتر به اتمام رسیده است و دیگر وقتش است تا کالدرون را مورد ارزیابی قرار داد. او متاسفانه بر خلاف آنچه انتظار داشتیم هنوز هم نتوانسته به درک لازم از فوتبال ایران برسد. کالدرون تاکتیکی را در ذهن دارد که به نظر می رسد زمان بسیار زیادی نیاز دارد تا تیمش را با آن وفق دهد.

آشوبی درباره انتقاد از مهاجمان پرسپولیس به دلیل عدم گلزنی تصریح کرد: مشکل فقط مهاجمان پرسپولیس نیستند. اتفاقا به نظرم آنها هیچ مشکلی ندارند. توپی به آنها نرسیده که بخواهند گلزنی کنند. در دیدار با سپاهان فقط یک بار جونیور می توانست گلزنی کند که کم دقتی داشت. مهاجم نیاز به حمایت در زمین بازی و بین هواداران دارد. توپی به علیپور نمی رسد و او هم کاری نمی تواند انجام دهد. این بازیکن شاید استرس ناشی از فشار تماشاگر را داشته باشد اما بی انگیزه نیست.

کارشناس فوتبال ایران درباره ادعای کالدرون مبنی بر اینکه فاصله اندک بین بازی های این تیم افزود: همه می دانند که این پرسپولیس با کمترین تعداد بازیکن هر سه روز یک بار بازی می کرد و مشکلی هم نداشت. پرسپولیس فعلا مشکل تاکتیکی دارد و باید ساختار تیم حفظ شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس باید خیلی زود از شوک باخت به سپاهان بیرون بیاید. این تیم اگر نخواهد وضعیت فنی خود را اصلاح کند باز هم به مشکل تاکتیکی می خورد. احمد نوراللهی در وسط زمین تنهاست و همین باعث شده تا با وجود اینکه توان بسیار بیشتری نسبت به فصل گذشته از خود بگذارد اما مغلوب کار تاکتیکی هافبک های حریفان شود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول