کمیته رفاهی
 

استقلال - اف سی سئول در بین نیمه نهایی های ماندگار لیگ قهرمانان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 252 ] - شنبه, 6 مهر 1398
استقلال - اف سی سئول در بین نیمه نهایی های ماندگار لیگ قهرمانان

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به 5 دیدار جذاب و ماندگار تاریخ لیگ قهرمانان آسیا اشاره کرده است. به نقل از AFC، دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از این...

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به 5 دیدار جذاب و ماندگار تاریخ لیگ قهرمانان آسیا اشاره کرده است.

به نقل از AFC، دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از این هفته آغاز می‌شود و به همین خاطر سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به پنج دیدار ماندگار تاریخ لیگ قهرمانان آسیا اشاره کرده که دیدار اف‌سی سئول کره جنوبی و استقلال نیز بین این دیدارها قرار دارد.

دیدار رفت: اف‌سی سئول 2 - استقلال 0

دیدار برگشت: استقلال 2 - اف سی سئول 2

این دیدار به دلایل زیادی در بین دیدارهای ماندگار تاریخ لیگ قهرمانان آسیا در مرحله نیمه نهایی است. 88 هزار نفر در دیدار برگشت به ورزشگاه رفتند تا این دیدار را تماشا کنند؛ از کامبک استقلال در نیمه دوم و اولین صعود سئول به فینال لیگ قهرمانان آسیا. سئول در بازی رفت توانست با دو گل استقلال را شکست دهد ولی در دیدار برگشت این ها دائه سونگ بود که با زیبایی هر چه تمام‌تر دروازه رحمتی و استقلال را گشود که یکی از زیباترین گل‌های لیگ قهرمانان آسیا بود.

در ادامه جی‌لوید ساموئل و قاضی برای استقلال گلزنی کردند ولی استقلال گل دوم را از روی نقطه پنالتی دریافت کرد تا این دیدار با تساوی 2 بر 2 خاتمه یابد و استقلال حذف شود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول