کمیته رفاهی
 

رقابت تنگاتنگ فجرسپاسی با مربع مدعیان برای صدرنشینی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 251 ] - شنبه, 30 شهریور 1398
رقابت تنگاتنگ فجرسپاسی با مربع مدعیان برای صدرنشینی

ششمین هفته رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال امروز با 9 بازی شروع می‌شود. هفته ششم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال امروز (شنبه) با انجام 9 بازی آغاز می...

ششمین هفته رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال امروز با 9 بازی شروع می‌شود.

هفته ششم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال امروز (شنبه) با انجام 9 بازی آغاز می‌شود. در مهم‌ترین دیدارها سپیدرود رشت مقابل آلومینیوم اراک، بادران تهران برابر سرخپوشان پاکدشت و فجر سپاسی مقابل آرمان‌گهر بازی خواهند کرد.

فجر سپاسی که حاصل تلاش‌های این پنج هفته‌اش چهار برد و یک باخت بوده است، در حال حاضر با 12 امتیاز صدرنشین است اما تفاوت یک امتیازی این تیم با چهار تیم بعدی (مس رفسنجان، بادران تهران، خوشه‌طلایی ساوه و آلومینیوم اراک) بازیکنانش را ملزم می‌کند که در بازی هفته ششم مقابل تیم آرمان‌گهر تمام تلاش خود را بکنند تا با کسب سه امتیاز این بازی صدرنشین بمانند.

در دیگر بازی مهم هفته ششم، تیم بادران تهران به مصاف سرخپوشان پاکدشت می‌رود. این تیم تهرانی که در رده دوم جدول قرار دارد، اگر بتواند در این بازی پیروز شود، 14 امتیازی میشود. بادرانی‌ها تا به حال در این پنج بازی باخت نداشته‌اند، باید دید که شاگردان فرهاد کاظمی می‌توانند این رکورد خود را نگه دارند یا نه.

همچنین در این هفته، تیم‌های سپید رود رشت و آلومینیوم اراک به دیدار هم خواهند رفت که در حال حاضر تیم اراکی با اختلاف یک امتیاز، یک رده بالاتر از سپیدرود، در رده پنجم جدول قرار دارد. آلومینیوم با 3 برد و 2 مساوی هنوز شکست نخورده و سپیدرود با سه برد، یک مساوی و یک باخت به مصاف این تیم می‌رود.

هفته ششم رقابت‌های لیگ دسته یک امروز (شنبه) از ساعت 16:30 شروع می‌شود.

برنامه هفته ششم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال به شرح زیر است:

فجرسپاسی - آرمان‌گهر  16:30
نودارومیه - قشقایی‌شیراز  16:45
مس‌کرمان - ملوان  17:00
گل‌ریحان‌البرز - داماش‌گیلان  17:00
مس‌رفسنجان - شهرداری‌تبریز 17:00
بادران‌تهران - سرخپوشان‌پاکدشت 17:15
خوشه‌طلایی‌ساوه - رایکابابل 17:15
سپیدرود ‌رشت - آلومینیوم‌اراک 17:30
استقلال‌خوزستان - نیروزمینی 18:45

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول