کمیته رفاهی
 

مهاجم برزیلی پرسپولیس را بیشتر بشناسید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 277 ] - شنبه, 30 شهریور 1398
مهاجم برزیلی پرسپولیس را بیشتر بشناسید

مهاجمی که به تازگی با پرسپولیس قرارداد بسته سال گذشته را با آمار هر دو بازی یک گل در تیم اتلتیکو گویانینسه پشت سر گذاشته و امسال از سری A برزیل به ایران آمده ...

مهاجمی که به تازگی با پرسپولیس قرارداد بسته سال گذشته را با آمار هر دو بازی یک گل در تیم "اتلتیکو گویانینسه" پشت سر گذاشته و امسال از سری A برزیل به ایران آمده است.

گابریل کالدرون در آخرین روزهای فصل نقل و انتقالات با جذب یک مهاجم جوان برزیلی خط آتش مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر را تقویت کرده است. در ادامه با بررسی کارنامه جونیور براندائو این جوان تازه وارد به تیم پرسپولیس را بیشتر خواهیم شناخت.

*جوان و خوش‌فیزیک!

جونیور براندائو در حال حاضر 23 سال و چند ماه بیشتر سن ندارد. او با داشتن 187 سانتی متر قد و حدود 73 کیلو وزن، از نظر فیزیکی در وضعیت خوبی بسر می برد.

*راست پاست!

این مهاجم که پست تخصصی اش بازی در نوک خط حمله است راست پاست. او در برخی دیدارها در باشگاه های قبلی در پست وینگر راست هم به میدان رفته است.

*شروع از لیگ 4 برزیل!

جونیور براندائو فوتبال رسمی اش را در زادگاهش برزیل و از سال 2015 با بازی برای تیم اتلتیکو یوونتوس برزیل شروع کرد و توانست در 13 بازی 10 گل به ثمر برساند. ولی پس از نیم فصل راهی باشگاه پیرانگا شد.

*درخشش در 2018!

این مهاجم در سال 2018 و در سری B برزیل نیم فصل موفقی را پشت سرگذاشت و توانست در تیم "اتلتیکو گویانینسه" در 18 بازی 9 گل به ثمر برساند و آمار هر دو بازی یک گل را از خود برجای بگذارد.

*گلزن تعویضی!

نکته جالب توجه درباره جونیور این است که او از این 18 بازی تنها در 3 دیدار به طور کامل (90 دقیقه ای) در ترکیب تیمش به میدان رفته و در سایر مسابقات یا از بیرون به ترکیب اضافه شده یا 90 دقیقه را به پایان نرسانده تا بازیکن تعویضی ولی گلزن لقب بگیرد.

*سفر به دیار بلغارها!

مدیران باشگاه "لودوگورتس" بلغارستان با بررسی آمار مثبت این مهاجم او را در نیم فصل لیگ 19-2018 به خدمت گرفتند ولی خیلی به او بازی ندادند.

*بازگشت به برزیل!

جونیور براندائو در سال 2019 به باشگاه گویاس برزیل در لیگ سری A این کشور برگشت و به صورت قرضی نیم فصل در خدمت این تیم بود. 6 بازی هم برای گویاس انجام داد ولی هرگز گلی به ثمر نرساند.

*قرضی به پرسپولیس پیوست!

این بازیکن تا تاریخ 30 ژوئن سال 2020 با باشگاه بلغارستانی قرارداد دارد و در حال حاضر هم با شرایط قرضی به پرسپولیس منتقل شده است.

*آماده بازی است!

جونیور براندائو در حالی که نیم فصل به طور قرضی برای تیم اتلتیکو گویانینسه توپ می زد حدود 12 روز پیش در سری A برزیل 7 دقیقه روبروی تیم کورینتیانس برزیل به میدان رفته و از نظر بدنی مشکلی برای همراهی تیم گابریل کالدرون ندارد.

*از سال تحویل گل نزده!

آخرین گلی که این بازیکن در دیدارهای رسمی به ثمر رسانده در تاریخ 21 مارس 2019 برابر با اول فروردین ماه سال 1398 بوده که از آن تاریخ حدود 4 ماه و 30 روز(تا سه شنبه 29 مرداد) می گذرد.

*حضور در یورو لیگ!

جونیور سابقه حضور در یورو لیگ همراه با تیم بلغارستانی را نیز در کارنامه اش دارد. او در فصل 2018 در دو دیدار روبروی بایر لورکوزن و اف سی زوریخ به میدان رفته است.

*قیمت عجیب!

این مهاجم در سایت ترانسفر مارکت قیمتی 900 هزار یورویی دارد که با توجه به آمارش و باشگاه هایی که در آنها توپ زده رقمی قابل توجه به نظر می رسد. او در 72 بازی رسمی که تاکنون در لیگ های مختلف انجام داده تنها 20 گل زده است. چیزی کمتر از یک سوم مسابقاتی که در آنها به میدان رفته است.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول