کمیته رفاهی
 

وضعیت عجیبی که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گرفتار آن شده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 276 ] - شنبه, 30 شهریور 1398
وضعیت عجیبی که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گرفتار آن شده است

محمدحسن انصاریفرد هنوز حق امضای اسناد و مدارک رسمی باشگاه پرسپولیس را ندارد. مدیریت باشگاه پرسپولیس در حالی از ایرج عرب به محمدحسن انصاریفرد رسیده است که مدیر...

محمدحسن انصاریفرد هنوز حق امضای اسناد و مدارک رسمی باشگاه پرسپولیس را ندارد.

مدیریت باشگاه پرسپولیس در حالی از ایرج عرب به محمدحسن انصاریفرد رسیده است که مدیرعامل جدید سرخ ها هنوز از امضا کردن ساده ترین امضاهای مالی و اداری در چارت باشگاه محروم است.

انصاریفرد در حالی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس منصوب شده که برای امضاهای مالی مجبور است اسناد را به طور روزانه از طریق راننده باشگاه به قم و کرج بفرستد تا ایرج عرب با امضای خود به آنها رسمیت بدهد.

مدیرعامل پیشین پرسپولیس به دلیل اینکه اولین پست خود در باشگاه را با عنوان معاون مالی اداری گرفته بود حق امضا داشت تا در چند ماه آخر مدیریت  گرشاسبی و سپس هشت ماه مدیرعاملی خودش وظیفه امضای اسناد رسمی مالی را بر عهده داشته باشد. وظیفه ای که به دلیل خالی بودن پست معاونت مالی هنوز بر عهده ایرج عرب است.

انصاریفرد قرار است پس از گرفتن تاییدات لازم از وزارت ورزش و جوانان پای اسناد مالی را امضا کند اما می تواند به عنوان مدیرعامل، مصوبات هیات مدیره باشگاه را اجرا کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حالی پشت صندلی مهمترین پست اجرایی باشگاه نشسته است که حق هیچگونه خریدی را برای امور جاری داخل ساختمان باشگاه هم ندارد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول